2410
2553
عنوان

بنظرتون چرا اینکارو میکنه

261 بازدید | 19 پست

پسری ک که هرچی تو لایک میکنی اینم لایک میکنه

چن وقت پیش ابراز علاقه کرد منم ک اهل دوستی نیسم ..اونم نگفت دوستی ..گفت قصدش جدیه اما شرایطشو نداره 

منم گفتم تا اوکی شدن شرایط حرف نزنیم بهتره اونم قبول کرد

چن ماهه ارتباطمون در همین حده ن حرفی ن سخنی هیچی

فقط اقا هرچی من لایک میکنم اینم لایک میکنه  😑

میترسم دوستام بفهمن 

نمیدونم این چ کاریه اخه 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میخواد بگه منم عین خودتم هم عقیده ایم شایدم میگه حواسم بهت هست

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

بزا خوش باشه ها

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

😂 😂 😂 😂 

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
2714
عجب گیری افتادیم 😂

شایدم زیاد شکاکه سعی کن بهتر بشناسیش

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2706