2733
2734

اول بگم خودم نیستم ولی یکی از اطرافیانم اینجوریه و رابطش کاملا تحت شعاع الان هم یه خانمی تاپیک زده بود که ناخواسته بچه سوم باردار ازش پرسیدم واقعا ناخواسته میشه با وجود جلوگیری؟جواب داد بله هیچی ۱۰۰٪نیست حالا به نطرم میاد میتونم بهش حق بدم از رابطه فراری باشه با این اوصاف چون تحت هیچ شرایطی بچه نمیخواد به نظر شما استرس روانی این مسئله رو چطوری میشه کنترل کرد؟مشاوره رفته مشاوره گفته فوقش باردار میشی اتفاق بدی نیست ولی همین جمله تاثیر معکوس داشته و استرسش صد چندان شده خب واقعا آرامش نداره که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همه روش های جلوگیری رو به کار ببرن...شوهرش ازش زده میشه و به ضررشه

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2731
2738

جاری منم بچه چهارمشو با وجود جلوگیری باردارشد بعدا ک بهش توضیح دادم متوجه شدم شوهرش بعدار ار. ضا شدن دسشویی نمیره و دوباره برای ار. ضا شدن خانمش رابطه رو ادامه میدن اینطوری امکان داره اسپرم ها دوباره با ترشحات مرد وارد واژن بشه عزیزم متاسفانه اطلاعات درست و دقیقی به زوج ها نمیدن .اگ خیلی ترس دارن میتونن قرص بخورن کنارش جلوگیری طبیعی داشته باشن یا مدام از کاند وم استفاده کنن 

جاری منم بچه چهارمشو با وجود جلوگیری باردارشد بعدا ک بهش توضیح دادم متوجه شدم شوهرش بعدار ار. ضا شدن ...

یعنی رابطه رو نصفه ول کنه بره دسشویی دوباره برگرده؟؟

2706