2410
2553
عنوان

9 روز تاخیر و لکه بینی بی بی چک منفی

966 بازدید | 15 پست

سلام من تازه واردم ۹ روز تاخیر پری ۲ دوزه لکه بینی قهوه ای دارم دوبارم بی بی چک زدم منفی بود چکار کنم

تعداد رای : 1
نظرسنجی
الف
1
100%
ب
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد پریودی قبلی

اوووه

بی بی بعد ۱۴روز حداکثر نشون میده

چندروز اقدام داشتی احتمالا نگرفته

از روز اول پریود تا۱۲روز بعدش مناسبه برا بارداری

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
2720
خب برو آزمایش خون بده عزیزم، اگه منفی بود برو دکتر آمپول بده میزنی و پریود میشی، شاید عفونت داری یا ...

قبل اقدام عفونت داشتم دارو مصرف کردم پاک شدم تاخیر پری هامم فوقش ۳ روز این بار ۹ روز میترسم از بدم منفی بشه

قبل اقدام عفونت داشتم دارو مصرف کردم پاک شدم تاخیر پری هامم فوقش ۳ روز این بار ۹ روز میترسم از بدم م ...

توکل بر خدا کن، استرس نداشته باش برات ضرر داره، احتمالا بدنت داره برا بارداری آماده میشه عقب میندازی، یا صبر کن چند روز دیگه بیبی بزن مجدد ، یا الآن برو آزمایش بده وگرنه مشخص نمیشه

2714
توکل بر خدا کن، استرس نداشته باش برات ضرر داره، احتمالا بدنت داره برا بارداری آماده میشه عقب میندازی ...

این لکه بینی چی میگه دقیقا دو بار داشتم فک کردم پری میشم اما خبری نبود

این لکه بینی چی میگه دقیقا دو بار داشتم فک کردم پری میشم اما خبری نبود

یا لک لانه گزینیه که بارداری یا لکه بینی قبل پری که بخاطر عفونت یا تنبلی تخمدان و ... هستگ انشاءالله خیره ناامید نباش

2706