2726
عنوان

دو نصفه شب دارم لالایی میخونم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 22 پست
شوهرم ساعت ده عوض کرده بود.الانم یک عوض کردیم سنگین شده بود.بعد از شیر خوردن.شبها سه بار برای شیر بی ...

آها . خب سعی کن آخرین پوشکشو ی موقعی عوض کنی ک با ساعت خوابش یکی بشه دگ نخواد وسط خواب عوض کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الهییی عزيزم من شبا پوشك عوض نميكردم .بنداز رو‌پاهات یا بگیر بفلت بندازش رو شونت راه ببرش میخوابه

بالاخره آقا خوابید ولی تو بغلم.با سینه تو دهن بدون اینکه بخوره.ازش به عنوان پستونک استفاده میکنه.منم همینطوری باید بشینم

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  
بالاخره آقا خوابید ولی تو بغلم.با سینه تو دهن بدون اینکه بخوره.ازش به عنوان پستونک استفاده میکنه.منم ...

ای جونم.پسر منم اون دوران همین بود.الانم دو سالشه با بدبختی ۱۲ خوابونده بودم الان بیدار شده دست پاشکسته میگه کارتون و‌گریه میکنه بخاطر اینکه صداش مزاحم همسایه ها نشه باز کردم براش 😐

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
ای جونم.پسر منم اون دوران همین بود.الانم دو سالشه با بدبختی ۱۲ خوابونده بودم الان بیدار شده دست پاشک ...

عزیزم.زنده باشه.من همش منتظرم پسرم بزرگتر بشه.نمیدونم چرا فکر میکنم راحت تر میشه اون موقع

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  
عزیزم.زنده باشه.من همش منتظرم پسرم بزرگتر بشه.نمیدونم چرا فکر میکنم راحت تر میشه اون موقع

بزرگ‌ میشه عجله نکن از نوزادیش لذت ببر بعدا دلت برا این دوران تنگ میشه.نه والا راحتی در کار نیس فقط مدلش عوض میشه.پسر من بدغذا و بدخوابه خیلی اذیت میشم ایشالا برا شما اینجوری نباشه 

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️