2733
2734
عنوان

خانم های متاهل سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 43 پست
اوووم اگ اشتباه نکنم میشه روزه ۲۳ دوره جنسی زنان ک تخمک گذاری انجام شده و اووسیت ثانویه ازاد شده اما ...

البته فک کنماا 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میگن تو این روزا تخمکی وجود نداره برای بارداری

کسایی ک سر وقت پریود میشن سر ساعت اره اصولا تخمک گذاری ۱۴ روز قبل مریود بعدیه حالا کسی پریودش یکی دو هفته عقب میوفته دیگه نمیدونه که شاید اونجوری باردار بشه

2728
خدا کنه که نشه واقعا بچه نمیخوام

خب حالا شد یه حرفی. نه اون خانم بی رحمیکه باردارشدن میخاد سقط کنه فقط بخاطر اینکه حوصله نداره یه بچه دیگه دنیا بیاره

شما فردا یه قرص اضطراری بخور اگه قبلا هم خوردی وفک میکنی بدنت عادت کرده دو جفت قرص ال دي به فاصله تو 24 ساعت بخور تاثیر همونه. که ناخواسته باردار نشی بعد فکر سقط باشی

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
کسایی ک سر وقت پریود میشن سر ساعت اره اصولا تخمک گذاری ۱۴ روز قبل مریود بعدیه حالا کسی پریودش یکی دو ...

پریودم منظمه

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

سلام بچه ها لطفا راهنماییم کنید

من روز ۴۰ سیکل پریودی هستم 

اما هنوز پریود نشدم 

سیکل پریودم تقریبا ۳۴ روز هست

یه هفته پیش در حد یه قطره یه لک قهوه ای داشتم فقط

اما هرچی بی بی چک میزنم منفیه 

ولی ناگفته نماند

ماه قبل نمیدونم چرا تا ۴۳ روز پریود نشدم

و از ۲۰ روز پیش درد پریودی و کمر درد شدید دارم

جوری فکر میکنم کمرم داره نصف میشه

آیا ممکنه باردار باشم؟ پس چرا بی بی چک منفیه؟

۲۰ روزه سر درد شدید هم دارم ولی میترسم قرص مسکن نمیخورم

2738
خب حالا شد یه حرفی. نه اون خانم بی رحمیکه باردارشدن میخاد سقط کنه فقط بخاطر اینکه حوصله نداره یه بچه ...

عزیزم ال دی رو چجوری بخورم ؟؟؟قبلا اورژانسی نخوردم

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
اخه میگن تو این روزا تخمکی وجود نداره برای بارداری

اگ پریودات منظم‌باشه و همونظور میگن‌تخمک‌گزاری وسط سیکله زمانش شاید‌درست‌نباشه ی سال با اینکه پریودام‌منظم‌بود روز 5 پری پاک بودم ولی باردار شدم‌‌نمیدونم‌حالا همون‌موقع گرفت یا سه روز بعد گرف 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
پریودم منظمه

عزیرم من پریودمم منظم بود بعد از موعد تخمک گذاری نزدیکی داشتیم ببخشید میگم ولی تازه یکمم ریخت داخل قرص اورژانسیم دوساعت بعدش مصرف کردم ولی حالمه شدم 

به چیزے غیر از خـدا توے ذهنت قدرٺ نده👌
عزیزم ال دی رو چجوری بخورم ؟؟؟قبلا اورژانسی نخوردم

عزیزم‌ببخشید ال دی نخور خیلی هوارض داره سنگینه قرصی مس  روکین.یاسمین اینارو بهور رومین 8.9 نهایت 12 ولی یاسمین گرون‌تره الی دی‌خیلی سنگینه 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2706