2733
2734
عنوان

قرص متفورمین هگزال ۵۰۰؟؟؟!!!!!!

1317 بازدید | 2 پست

بچه ها من قبلا پریودم نامنظم بود رفته بودم پیش دکتر بهم ویتامین e ویتامین D و متفورمین هگزال داده بود استفاده میکردم پریودم که منظم شد قطعش کردم درصورتی که دکتر بهم گفته بود که قرصات تمومم شد دوباره بگیر بخور اما من تنبلی کردم همونا هم تموم نکردم الان خودم رفتم از داروخونه گرفتم بدون نسخه پزشک حالا یادم نمیاد چجوری مصرف میکردم روزی چندتا ؟؟ متفورمین مواقعی که پریود هستی هم میشه استفاده کرد؟؟!!! میشه بیاید راهنمایی کنید😊

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱

دکتر بمنم داده یدونه صب یدونه شب میخورم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.