2726
عنوان

سيسموني پاي خانواده دختره؟همه بياين بگيد 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 79 پست

اکه خانواده داماد همه رسم و رسوم رو به جا اوردن و سرویس خریدند و هر عید طلا کادو دادندو.. بله. نمیشه که یه بخشی از رسم و رسوم باشه یه بخشش نباشه😅 اما وقتی خانواده داماد کاری نکردند بیجا میکنن انتظار سیسمونی داشته باشند😅 این نظر منه

پدر من که هم جهیزیه داد هم سیسمونی تازه پول عملمم سر هردوتا سزارینم بابام داد اخرم بچمو برد داد به خ ...

بچتو داد خواهرشوهرت؟🤐🤨

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رسم رو اهمیت ندید منم بابام و شوهرم همیشه سر این موضوع ها با هم بحث دارن سر جهازیه این کارت در می او ...

خوبه باز شوهرامون اینطوری ان

من مرد دیدم با زنش دعوا کرده چرا بابات سیسمونی نمیخره داره دیر میشه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728

یکی بود میگفت خانوادم 500 هزارتومان پول دادن سال 98 خب با یه دست رخت خواب استفاده شده واسه خودش  بعدش به شوهره برخورده افتضاح گفته پدرمادرت ارزش ندادن بهت و از این حرفا الانم قطع رابطه هستن شدید 

خودتون بچه میارید مامان بابات بخرن؟ما از این رسما نداریم نه جهاز میدیم نه سیسمونی ،خود شوهر وظیفشه همه چیو مهیا کنه ،یعنی ما آدما کمتر از پرنده هایم تا میرن سرخونه زندگیشون خودشون لونه درست میکنن نه پدر مادرشون 

خوبه باز شوهرامون اینطوری ان من مرد دیدم با زنش دعوا کرده چرا بابات سیسمونی نمیخره داره دیر میشه

وا😐😐😐اون دیکه ببخشید بی غیرته ینی باید بابای دختر پول زندکی و میزی که روش نهار می خوره رو بده!؟؟؟ چقدر پر رو😑😑

ما رسم داریم.دختر بخره ولی نه من نه خانواده شوهرم واسه دختراش عملی نکردن هر کس دوسه تکیه ضروریات خرید کلا با سیسمومی مخالفم رسم مسخره ای هستش بچه نیم متری کمد و تخت میخواد چیکار آخه

پدر من که هم جهیزیه داد هم سیسمونی تازه پول عملمم سر هردوتا سزارینم بابام داد اخرم بچمو برد داد به خ ...

واقعا داری راس میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳الان بچت پیش خواهرشوهرته؟؟؟

ما رسم داریم.دختر بخره ولی نه من نه خانواده شوهرم واسه دختراش عملی نکردن هر کس دوسه تکیه ضروریات خری ...

نیم متری😂😂😂😂😍

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
اکه خانواده داماد همه رسم و رسوم رو به جا اوردن و سرویس خریدند و هر عید طلا کادو دادندو.. بله. نمیشه ...

حتی اگه این کارا رو کرره  باشن اونا حهیزیه دادن بازم وظیفشون تبست سیسمونی بخرن

بچتو داد خواهرشوهرت؟🤐🤨

اره دخترمو جیگرگوشمو داد بخواهرشادرس خونشم عوض کرده نه ج تلفن میدن نه هیچی🥺خدا لعنتش کنه بچمو ازم گرفت برد دختر من خیلی خوشگله خواهرش بچه دار نمیشه بچمو داده به اون عوضیه بیشرفه بچه دزد

این رسومات مسخره و بی منطق چیه آخه من که اگه روزی بچه دار شدم نمیزارم بابام یه جفت جوراب بخره

هرکسی بچه دار شد همونم سیسمونی بخره یعنی چی این مسخره بازیا

بعدم مگه فقط نوه بابای منه نوه بابای اونم هست!

کاش میشد بشی🖤💔
2706