2733
2734
عنوان

بدنم یخ کرده وقتی دیدم تو گوشیش

422 بازدید | 25 پست

بچه ها حالم خیلی بده امشب تو گوشی بابام دیدم تو اینستاش دایرکت داده به پیج های س ک س ی و دختر های س ک س ی براشون شارژ فرستاده و اینا حالم خیلییییی بد شد اصلا فکرشم نمیکردم تمام تصوراتم نابود شد 

خیلی حالم بدع چیکار کنم جلوشو بگیرم چیزی خراب نشه مامانم نفهمه😖😖به نظرتون با بابام حرف بزنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

امان از دست این مردا😣😣😣😣😢

ینی تا آخر عمرشون هم دست از ی سری کارا برنمیدارن.

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

به روش نیار 

اینجوری روتون به هم باز میشه خوب نیست

بعد فکر میکنی ول میکنه اینکارشو؟ نه نمیکنه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

ببین غیر مستقیم بگو مثلا بشین پیش دختر خالت باهم بگین ک دیدی همین زنای خرابی ک تو اینستا هستن با اون مرده چیکار کردن میگن زار زندگیشو ب اتیش کشوندن بترسونش

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2706