2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من مجردم ولی یه مثال متاهلی میزنم، مثلا همسرم تاکید شدید داره که محل زندگیمونو به جایی تغییر بده که ...

زنی که منعطف باشه به صورت کلی یکی دو تا هدف داره تو زندگی که بقیه ی هدف ها رو فدای اون اصلیه میکنه 

مثلا اگه برای تو آرامش توی زندگی هدف اصلی باشه، رفاه رو فدا میکنی یه وقتایی

این زن هم بستگی داره، اگه آرامش و زندگی بدون تنش مد نظرش باشه و نتونه شوهرشو راضی کنه ، با آغوش باز سرنوشت میپذیره و فقط سعی میکنه موضوع آزار دهنده براش کمرنگ تر بشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2720
زن منعطف یعنی جاری من، درست نقطه مقابل من. یعنی دقیقا هرچی مادرشوهرم میگه همونو انجام میده حتی تو آش ...

راستش منم از این میترسم که انعطاف با مطیع محض بودن قاطی بشه که تشخیص مرز این دوتا یه ذره سخته

همه چی درست میشه

میشه گفت من هم انعطاف پذیری زیادی دارم 

الان که فکر میکنم 

همه رو تو خونه فدای آرامش میکنم، مگر اینکه مساله ی مهم تری این وسط باشه، مثلا تربیت بچم یا سلامت خانواده

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
متاهلی؟میشه راجب انعطافت تو زندگی متاهلیت بگی؟

بله، مثلا شوهرم میگه بریم فلان جا یا فلان کاریو میکنه که من خوشم نمیاد خودمو نمیبازم سعی میکنم اون موقعیت تبدیل به لحظه ی شادی کنم 

حتی شده پولمون کم باشه مثلا لباسی که خیلی دلم میخواد رو نخرم ی لباس دیگه بخرم ولی سعی میکنم اونو دوس داشته باشم و کیف کنم و...

رفتار مادر شوهرمو دوس ندارم ولی میرم خونشون معمولی برخورد میکنم طوری که مشکلی باهاشون ندارم 

البته همیشه نه ی وقتایی هم غر میزنم بلخره ولی سر چیزای اساسی نه جزئیات

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
زنی که منعطف باشه به صورت کلی یکی دو تا هدف داره تو زندگی که بقیه ی هدف ها رو فدای اون اصلیه میکنه&n ...

خیلی خیلی خیلی ممنون ازت ❤❤واقعا کمک کننده بود

میتونم بپرسم شما چند سالته؟

همه چی درست میشه
2714
بله، مثلا شوهرم میگه بریم فلان جا یا فلان کاریو میکنه که من خوشم نمیاد خودمو نمیبازم سعی میکنم اون م ...

خیلی خوبه 👍 

کارت درسته

خیلی خیلی خیلی ممنون ازت ❤❤واقعا کمک کننده بود میتونم بپرسم شما چند سالته؟

قربانت 😍 😘 

25

زنی که منعطف باشه به صورت کلی یکی دو تا هدف داره تو زندگی که بقیه ی هدف ها رو فدای اون اصلیه میکنه&n ...

یه سوال دیگه من احساس میکنم گاهی اوقات انعطاف داشتن باعث مطیع بودن میشه و من مطیع بودنو دوست ندارم ، مرز این دوتا ینی انعطاف و مطیع بودن چیه؟

همه چی درست میشه
بله، مثلا شوهرم میگه بریم فلان جا یا فلان کاریو میکنه که من خوشم نمیاد خودمو نمیبازم سعی میکنم اون م ...

شما از اول این اخلاقو داشتی ؟یا با تمرین کسب کردی؟

همه چی درست میشه
2706