2726
عنوان

مشورت در مورد ویپ *مهم*

| مشاهده متن کامل بحث + 7281 بازدید | 28 پست
یکم از قلیون چون سنگین تره اوایلش عادیه...ولی خب اگ‌تو مدت زمان طولانی باشه مپلا بعد ۱ماه بنظرم خطرن ...

والا تا جایی که من خوندم مستند دیدم عوارضش کمتر از سیگار و  قلیون هست دردسر سیگار و قلیون هم نداره 

دوستم سه سال میکشه هیچیش نشده

برعکس عزیزم دود نیست. بخاره. و اسیبهاش کمتر از قلیون و سیگار و بقیه مواد مخدراست

باشه حق با شماست 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ۲سال داشتم هیچیم نشد فقط اوایل یکم برام سنگین تر ولی بامزه تر از قلیون بود ولی مثل اینک جویس های  تقلبی خیلی زیاد شدن و اینک تو برو آموزش درست کردن جویس خانگی رو ببین خودت درست کن همیشه برادرم برام درست میکرد خیلی بامزه تر و سبک تر بود اگ ب اونم واکنش نشون دادی کلا بزارش کنار 

برای حاجت روا شدن خواسته خودمو خودت ی صلوات بفرست و از ته دل بگو آمین🤩😍💜
سلام من کلی مستند و مقاله دیدم که ثالت میکنه کمتر ضرر داره که

فرمایشتون متینه یه تفنگ هست یه تیرش میکشه یه تفنگ پنج تا تیرش ولی نمیتونیم منکره این بشیم که هردو کشنده ان اینطور نیست؟

منم ۲سال داشتم هیچیم نشد فقط اوایل یکم برام سنگین تر ولی بامزه تر از قلیون بود ولی مثل اینک جویس های ...

آره متاسفانه الان فیکش زیاد شده 

نه من از یه جای معتبر میگیرم ولی تا جایی که شنیدم ساختن جویس خطرناک هست و توصیه نمیشه

آره متاسفانه الان فیکش زیاد شده  نه من از یه جای معتبر میگیرم ولی تا جایی که شنیدم ساختن جویس ...

داداش من رفیقش ویپ میفروخت بهش طرز تهیه جویس رو یاد داد گفت بیخود ۱۵۰ت ۱۵۰ت نیا جویس نخر خودت درست کن خیلی هم سبک تر میشد نسبت ب بازار

فرمایشتون متینه یه تفنگ هست یه تیرش میکشه یه تفنگ پنج تا تیرش ولی نمیتونیم منکره این بشیم که هردو کش ...

بله اینم درسته من برای ترک سیگار و قلیون خریدمش که کلا بذارم کنار اگه ببینم بدتره خب استفاده نمیکنم

من خیلی وقته دیگ ویپ‌ نمیکشم آخرین بار وقتی بود ک تولد ۱۸سالگیم با فامیلام جمع بودین بعد اون دیگ نکشیدم چون همه میگفتن سرطان زاعه