2726
عنوان

حق دارم ناراحت بشم

497 بازدید | 55 پست

بچه ها من سه تا بچه پشت سر هم دارم که خودم خواستم گفتم یه مدت سخته اما ارزشش رو داره تمام زندگیمم جوری مدیریت میکنم که به خودمو بچه هام کمترین سختی برسه

اصلا سبک زندگیم متفاوته اهل خاله زنکی و پشت دیگران حرف زدن نیستم... 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مخصوصا با خانواده شوهرم خیلی فرق دارم 

اونا سنتی و... هستن که البته واسم قابل احترام هستن

اونا اما اصلا به سبک من احترام ننیزارن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728

من بچم بد خوابه اکثراتمام شب بیدارم

چون هر یه ربع کاملا از خواب بیدار میشه

بعد اونا مثل کسی که جزام داره بامن رفتار میکنن

سبکت چیه

بیدار شدن و خوابیدنم بچم شبا ننیخوابه خوب

یا غذای باب میل بچه ها درست میکنم خودمونم از همون میخوریم

خب 

بعد مادرشوهرم شهر دیگست

زنگ میزنه میپرسه کی بیدار شدید کی خوابیدید کی چی خوردین

بعد من که میرم شهرستان فامیلای دور میگن وای توهم که تا لنگ ظهر خوابی

میگی بیاید بعد باید بیایم خب خب کنیم خواهر 😂

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

تو هر جور دوس داری زندگی کن اهمیت نده 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706