2726
عنوان

شوهرم وقتی ناراحتم انگار....

819 بازدید | 88 پست

من ده ماهه عقدم و و چهار ماه هم نامزد بودم.الانم عقدیم از اول گفت من مشروب میخورم ولی من زیاد خوشم نمی اومد,و منم چادری بودم گفتم شاید بعدا کم بشه یبار بهش تو تولد گفتم نخور جا مشروب دلستر نشون داد و میخواست گول بزنه ولی میگفت تو چادر بپوش ,دوست نداره من کلا نظر بدم هحرف بزنم میگع غر میزنی کارهایی که من میگم رو انگار لج میکنه امشبم رفتیم بیرون ساندویچ بخوریم بعد من گفتم جعفری و سس سفید نمیخورم بدش اومد گفت برو خودت بگو گفتم خب هر کس یه علایقی داره بعد رفته دلستر بگیره یدونه گرفته اونم تلخ وقتی خوردم گفتم تلخه من برم نوشابه بردارم گفت نه دیگه فاکتور کرده منم غذا رو با نوشابه عادت دارم بخورم دیگع نتونستم غذا بخورم اصلا نگفت چرا غذات رو نخوردی بعد   و حتی دلستر نصفه که تو لیوان من بود رو خورد و غذا رو گفت میبریم حتی فروشنده گفت چیزی لازم ندارید 

نگفت یه نوشابه بدید .بعد اومده بیرون ماس مالی میکنع میگم خب نظر منو بپرس ولی هیچوقت گردن نمیگیره نمیدونم از دستش چیکار کنم و در اخرم منو برد یه رستوران دیگع ولی انقدر حرصم میده دیگه حوصلشو ندارم میگید چیکار کنم میگم

بعدشم اون دست پیش رو میگیره مشاوره هم نمیاد حرف منم گوش نمیده و در اخر تو ماشین گفت من به غذای تو نگاه نمیکنم زورش میاد همدردی کنه با کارای کوچیکش دلزدم کرده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اون مشروب میخوره،شما چادری هستی🙄به نظر میاد اختلاف فرهنگی و عقیده ای زیادی دارید. با این همه تفاوت،چه جوری ازدواج کردید؟

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
باور کن گریه میکنم از دست کاراش مثلا تو رستوران ریلکس نشسته غذآ میخوره و اصلا منو نگاه نمیکنه که بگه ...

خب شاید واقعا نمیدونه و بلد نیس اینکارارو

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
اون مشروب میخوره،شما چادری هستی🙄به نظر میاد اختلاف فرهنگی و عقیده ای زیادی دارید. با این همه تفاوت، ...

وا چ ربطی داره   مگ آدم کشه

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
باز خوبه بردت یه رستوران دیگه . خدارو شکر کن خسیس نیست حداقل

ولی بخدا انقدر حرصم میده یبار از دستش ناراحتم نشد بیاد بغلم انقدر باید بهش بگم ناراحتم بیا بغلم تا نگم بغلم کن اصلا بغل نمیکنه و باید بگم وگرنه مغروره

وا چ ربطی داره   مگ آدم کشه

بسم الله😯چرا حرف تو دهن آدم میذارید😯من میگم تفاوت فرهنگی تو ازدواج معمولا مشکل ساز میشه،چه ربطی به آدم کشی داره

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
دیگه چه فایده وقتی اعصابم رو بهم بریزه از چشمم میوفته

باید بهش بگی   اون نمیدونه ک باید چجوری باشه 

زندگیتو سر چیزای مسخره خراب نکن

فقط زبون زبون زبون    هنرتو نشون بده

2706