2737
2739
عنوان

آیا باردارم؟!! 😕

224 بازدید | 24 پست

بچه ها از هفته پیش اقدامم، دو سه روزه بشدت زیر دلم یه حالیه درد، تیر کشیدن. یه علامت دگه هم دارم ک روم نمیشه بگم. سر اولی هم زودشدم اینا میتونه علامت بارداری باشه یا نه هرچیزی میتونه باشه؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا چی بگم انقدر سریع هم باردار بشی باید اون بچه اون تو جابجا بشه بعد یه علائمی از خودش نشون بده 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2731
من از ۵سال پیش اقدامم😔

ایشالا این ماه بیبی چکت مثبت میشه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.

من باردار نیستم و نمیتونم باشم، چند روز هست زیر دلم تیر میکشه

فکر نکنم خیلی ربطی داشته باشه اما امیدوارم باردار باشی😍

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
من از ۵سال پیش اقدامم😔

ان شاءالله به زودی تاپیک بزنی که مادر شدی 💗

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ببین علائم اوایل بارداری مثل پری هست 

دقیقا دو سه روز عین روز اول درد و... داشتم امروز دردم افتاد ولی کاملا لگن. سینه زیر دل درد عین پریود. و سوال دوم من یادم نمیاد سر اولی هم کی بیبی زدم دوهفته بعد خوبه؟ 

دقیقا دو سه روز عین روز اول درد و... داشتم امروز دردم افتاد ولی کاملا لگن. سینه زیر دل درد عین پریود ...

ببین ازمایش بدی بهترع.ولی این خودکاریا هم گمونم نشون بده.من سه روز مونده بود به پری بی بی چکم مثبت شد

دقیقا دو سه روز عین روز اول درد و... داشتم امروز دردم افتاد ولی کاملا لگن. سینه زیر دل درد عین پریود ...

روی بسته بندی بیبی چک نوشته باید ۳ یا ۴ روز از موعد پریودت گذشته باشه 

2706