2737
2734
عنوان

خیانت

159 بازدید | 10 پست

سلام کسی هست کمکم کنه من یه بچه ۸ ماهه دارم یدونه ام باردارم احساس میکنم  شوهرم داره بهم خیانت میکنه یعنی الان چندوقته قبلاپیام دیدم توگوشیش ک از طرف زنه بودامشب کیفشوبازکردم دیدم توش کاندوم وقرص تاخیری خیلی نگران زندگیمم

نمیدونم چرا حس میکنم دروغ میگی 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه‌ها یه سوال بپرسم؟

بیشتر تاپیک هایی ک درمورد خیانت اینجا خوندم در زمان بارداری بوده واقعا چرا؟

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من💜دل من داند و من دانم و دل داند و من❤️ سیر نمیشود زِ تو ای مَه جان فزای من💙جور مکن جفا مکن نیست جفا سزای من💚

تلگرام و واتساپش رو گوشیت نصب کن بعداس ام اسی ک میاد از گوشی اون پاک کن نفهمه رو گوشین نصب کردی ضبط صدا مکالمه رو فعال کن تو گوشیش اگ گوشیش نداره نصب کن ک مکالمه هاش ضبط میشه بعدا بری گوش کنی تو ماشینش یه ام پی تری یا ام پی فور ماسازی کن قبل رفتن ب بیرون روشنش کن اگ زنی رو سوارکن صداشون ضبط میشه یا بذار تو کیفش یا ماشینش

2738
ام پی تری چیه

صدارو ضبط میکن یا ضبط صداهای کوچیکتربگیر مثلا داداشم یه خودکار چندسال پیش گرفت هم فیلم برداری میکن هم صداضبط میکن کسی هم نمیفهمه فک میکنن خودنویسه البته گرون اونموقع یه تومن گرفت فک کنم ولی وسیله ها ارزونتر و کوچیک هم شاید باش گیربیارم بذار تو ماشین یا کیفش نفهمه به شکل ها مختلفم هس قبل رفتن ازخونه روشنش کن بعد ک رفت بیرون و برگشت یواشکی برش  دار از تو ماشین یا کیفیش گوش بده یا آویز جلو ماشینی ک ضبط تصویر و صداکن بخری هم خیلی خوب میشه