2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دقیق مطمئنم نیستم باردارم.دوره قاعدگی من ۲۴روزه که از موعدم گذشته بیبی زدم منفی بود ولی الآن ی ...

منم اصصصلا فکر نمیکردم باردار باشم عقب افتاده بود پریودم عین خیالم هم نبود دیدم هرچی میگذره نمیشه یه لحظه گفتم خوبه یه تستی بکنم .....وشد آنچه شد 

چنان شوکه شدم که تازه از روز بعدش باورم شده بود

2728
من قرار ۲۶/۷پریود بشم که تا حالا نشدم قبل پری روز بی بی چک زدم یه خط پرنگ یه خط کم رنگ زد دیشب رفتم ...

فکر نکنم آزمایش خون درصد خطا داشته باشه مگه اینکه آزمایشگاه اشتباه کنه.بی بی چکتونم مثبت بوده.اگه تونستین یه بارم آزمایش بدین چون تقریبا نزدیک به هفتست از موعدتون گذشته

وای خدا کمکت کنه من تو دوتاش موندم اصلا زندگی نمیشه کرد با دوتا  بعدم کل فامیل دوست و غریبه م ...

من وقتی دومین بدنیا اومد مامانم گفت(با اینکه خیلی خیلی زیادکمک حالمه)گفت اگه بازم بچه به سرت زد کلا جمع میکنی میری یه جای دوری از ما زندگیتو میکنی،😁😁😁😁😁

وای خدا کمکت کنه من تو دوتاش موندم اصلا زندگی نمیشه کرد با دوتا  بعدم کل فامیل دوست و غریبه م ...

منم اوایل بارداریم خییییلی از برخورد بقیه دلم شکست  اینققدر ناراحت میشدم وشبا برای خودم گریه میکردم 

همینجا هم بعضیا طوری حرف میزنن دل آدم هزار تیکه میشه ....یه نفر بهم گفت شنیدم جوجه کشی راه انداختی......خیلی دلم شکست هیچ وقت یادم نمیره مواظب حرف زدن در این موارد باشید لطفا

منم اصصصلا فکر نمیکردم باردار باشم عقب افتاده بود پریودم عین خیالم هم نبود دیدم هرچی میگذره نمیشه یه ...

من اونروز بی بی زدم به همسرم گفتم من پاشو ندارم نگاه کنم تو بیا ببین.ولی خوب خداروشکر نبود.من نمی‌خوام ناشکری کنم ولی چه بهتر توانمو برا این دوتا بذارم.چ‌ون همین دوتا بافاصله کم هم سخته

2706