2737
2734
عنوان

من ديگه قيد زندگي و زدم 😔

287 بازدید | 20 پست

من ديگه اون آدم قبل نميشم ؛ خيلي از كرونا ترسيدم آخرم با رعايت بيش از حد معمول و افراطي گرفتم ؛ الانم ك ١٤ روزمون تموم شده همش تو ذهنم ك نكنه هنوز تو بدنمه نكنه بابام هنوز داره ؛ بابامم گرفت و خوب شد ؛ من مجبورم بيام خونه بابام شوهرم نيست ؛ همش استرس همش خودخوري ؛ از لحظه اي ك اومدم خونه بابام بچم بغلمه هم خودم از كت و كول افتادم هم بچه خسته شد ؛ با كوچيك ترين علائم ميگم من هنوز كرونا دارم ؛ همه رو خسته كردم ؛ شوهرم بهم گفت داري منو از خونه فراري ميدي از بس خودخوري ميكني و فضاي خونه رو منفي ميكني ؛ هم خودم رواني شدم هم شوهرمو رواني كردم ؛ يكي ب من دلگرمي بده ؛ بگه حداقل ي هفته بعد اينكه كرونات خوب شد كرونا نميگيري من تازه ديروز از قرنطينه درومدم حس ميكنم امروز دوباره گرفتم ؛ قيد زندگيمو زدم با اين وضع ديگه نميتونم با آرامش زندگي كنم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی میگی بابا مگه کزازه؟ما کل خاندانمون گرفتن همه هم خوب شدن و تموم ببین شوهرتو راهی تیمارستان نمیکنی ...

ماهم همه خوب شديم اما ميگم نكنه هنوز تو بدنامون هست ؛ الان بابام تو اتاقي ك هستم سرفه كرد ؛ نارنگي پريد تو گلوش دارم خودمو ميخورم 😔

چقدر انرژي منفي عزيزم به جاي اون خدا رو شكر كن كه خوب شدي و دور از جون اتفاق بدي نيافتاده  بگو ...

من داغونم خيلي منفي فكرم ؛ هميشه ب بدترين چيز ممكن فكر ميكنم 

منم گرفتم  طبق تحقیقات موثق بدن تا شش ماه ایمنه  انقدر خود خوری نکن  انگاز که واکس ...

مطمئني ؟ بخدا ديگه توان زندگي كردن ندارم ديگه جون ندارم واس ادامه ي زندگي ؛ شما تست دادي فهميدي منفيه يا ١٤ روز تموم شد از قرنطينه درومدي ؟ 

2738
من داغونم خيلي منفي فكرم ؛ هميشه ب بدترين چيز ممكن فكر ميكنم 

من خودمم همينم ولي تو اين مورد ديگه خداروشكر كن كه به سلامتي پشت سر گذاشتين اين بيماري رو 

ان شالله هميشه سلامت و تندرست باشين 

منم گرفتم  طبق تحقیقات موثق بدن تا شش ماه ایمنه  انقدر خود خوری نکن  انگاز که واکس ...

اصلا اينطوري نيست

كسايي هستن كه بعد از سه ماه دوباره گرفتن

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
روی بچه ات تاثیر میزاری  سریعا یا برو روانپزشک یا بگرد یه روانشناس خوب پیدا کن و خودتو بچه ات ...

بچم ٧ ماهشه بعضي موقع ها ك گريه ميكنه رواني ميشم يهو ميخوام بزنمش يا دهنشو بگيرم چون واقعا سردرد ميشم 😔 خاك تو سر بي لياقتم 😔

مطمئني ؟ بخدا ديگه توان زندگي كردن ندارم ديگه جون ندارم واس ادامه ي زندگي ؛ شما تست دادي فهميدي منفي ...

آره بابا مطمئنم 

تو رادیو و اخبار خودمون هم اعلام کردن

تعجب میکنم نشنیدی.

من تست دادم مثبت بود الان سه هفته ام که تموم شد میرم باز تست میدم اگر منفی بوذ از قرنطینه میام بیرون

🌈🖤⛵

استارتر جان شما هم ديگه زيادي حساس شدي

درسته امكان اينكه دوباره كسي بگيره هست ولي نه اينكه ديروز از قرنطينه دراومدي امروز بگيري

خدا بهت سلامتي بده و ان شاء الله ديگه نميگيري

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
بچم ٧ ماهشه بعضي موقع ها ك گريه ميكنه رواني ميشم يهو ميخوام بزنمش يا دهنشو بگيرم چون واقعا سردرد ميش ...

سرزنش نکن خودت رو

با این استرسها بدنت رو ضعیف میکنی

بچه ات هر چقدرم کوچیک باشه تنش و استرس شما رو میگیره

بزرگتر که بشه ،دور از جونش متوجه استرسهاش میشید و تازه میگی چه اشتباهی کردم به موقع. خودم رو درمان نکردم

همسرتون هم از خونه و زندگیش خسته میشه 

زودتر خودت رو نجات بده

بزار با آرامشی که به روانت برمیگرده زندگیت هم شادتر و گرمتر بشه

🌈🖤⛵
2706