2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سردرد سرگیجه حالت تهوع درد بسیارررررر چشم درد گوش درد

منم چند ساله دندان عقلم نصفه رشد کرده هگ عفونت منه تا اون عفونت میکنه گوش هون سگتم

گ درد میگیره و عفونت میکنه ینی از لثمه ب گوشم میزنه؟ 

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
منم اینا رو دارم.. سرگیجه ت زیاد بود؟ من خیلی همش دراز کشیدم.. و حالت گیجی و منگی بود یا همه چی دور ...

نه خیلی

اگ سرگیجت زیاده مال گوشته

مایع داخلش جا ب جا شده

وای چقد بده من دو سه بار اینجوزی شدم ینی هم بلند میشدم حالت تهوع میگرفتم و خونه دور سرم میچرخید

احتمالا گوشت عفونتی چیزی داره

ممنونم خدا جون...
منم چند ساله دندان عقلم نصفه رشد کرده هگ عفونت منه تا اون عفونت میکنه گوش هون سگتم گ درد میگیره و ع ...

مال منم نصفه در اومده ولی نمیدونم عفونت داره یا نه ... اره فکر میکنم غفونت دندون به گوش هم میزنه..

منم چند ساله دندان عقلم نصفه رشد کرده هگ عفونت منه تا اون عفونت میکنه گوش هون سگتم گ درد میگیره و ع ...

آره عزیزم امکانش هس

بروبکشش خودتو راحت کن

من4تاشو کشیدم

دوتاس جراحی بود

خیلی راحت شدم

واقعا خیلی درد کشیدم

ممنونم خدا جون...
آره عزیزم امکانش هس بروبکشش خودتو راحت کن من4تاشو کشیدم دوتاس جراحی بود خیلی راحت شدم واقعا خیل ...

إره باید برم لثه هات چطور بودن که جراحی شد؟ 

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
مال منم نصفه در اومده ولی نمیدونم عفونت داره یا نه ... اره فکر میکنم غفونت دندون به گوش هم میزنه..

ببخشید عفونت لثه معمولا ی بو خاصی داره. انگشت بزن روش بو کن انگشتتو😅😅

إره باید برم لثه هات چطور بودن که جراحی شد؟ 

خوب بودن مشکلی نداش

خدا خیرع دکتره رو بده واقعا من هیچی نفهمیدم از کشیدنشون و بعدشون

دوتاش کج بود یکیش ک کلا زیر لثه بود یکم اومده بود بیرون

ممنونم خدا جون...
خوب بودن مشکلی نداش خدا خیرع دکتره رو بده واقعا من هیچی نفهمیدم از کشیدنشون و بعدشون دوتاش کج بود ...

ای بابا من  دوتا بالام زیر لسس. پایینی یکیش کامل بیرونه سمته چپم نصفه همش عفونت میکنه

2706