2703
2553
عنوان

بیاید راجب بورس و سرمایه اتون ارومتون کنم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 142 پست
بستگی داره تا ۳ سال دیگه هم این موج گرونی باشه یا نه یه بار قبلا هم این اتفاق برا بورس افتاده بود ...

چی‌یگم اخه یکم بشین تحلیل کن دلار شده ۳۰طلا برو ببین چند شده همه پی رفته بالا فقط بورس مونده اونم‌امادس بیاد بالل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره تا ۳ سال دیگه هم این موج گرونی باشه یا نه یه بار قبلا هم این اتفاق برا بورس افتاده بود ...

دقیقا یکی میشناسم زندگیش رو باخت! مردم فقط از برداشون میگن باختاشون رو تعریف نمیکنن که

بورس بازدهی تره و ۳سال دیگ ک همه چی چندبرابرشده اون سهمایی ک گرفتیم ۱۰۰برابر تر از بقیه میشه میخواین ...

دیگه هرچی خودتون میدونید

ولی حرف خواهرانه دارم ب کسی توصیه ای نکنید

چون الان بازار نه با تکنیکال نه با بنیادی نمیخونه

من اون موقع ک تو چند ماه پول ۳ برابر شد ب یه کسی گفتم سهام بخر افتاده تو ضرر کلی عذاب وجدان گرفتم

2720
دیگه هرچی خودتون میدونید ولی حرف خواهرانه دارم ب کسی توصیه ای نکنید چون الان بازار نه با تکنیکال ن ...

عزیزمممم برو سهمارو ببین همشون رشد کردن اصلاح طبیعیخ بازار برمیگرده 

چی‌یگم اخه یکم بشین تحلیل کن دلار شده ۳۰طلا برو ببین چند شده همه پی رفته بالا فقط بورس مونده اونم‌ام ...

بورس سودشو داده بود حبابش زیاد بود

همه جای دنیا با رونق تولید بورس رونق پیدا میکنه تو ایران متاسفانه با تورم و به همین خاطر

چون اکثر شرکتا تقریبا ورشکسته هستن یه جایی ب بعد سقوط میکنه

طلا و ارز هم حبابش زیاد و خیلی ریسکیه

کلا این بازار رانت بالایی میخواد برای سود کردن

2714
عزیزم چه اصراری داری شما! اینی که میگم بیست ساله این کارس دقیقا همین ریسک الان شما رو چند سال پیش کر ...

عزیزمم بورس شغل اول تیس حس میکنم شغل اولش بوده متاسفم بورس از این خبرا نیس  بورس ب شغل دوم باید دید

بورس سودشو داده بود حبابش زیاد بود همه جای دنیا با رونق تولید بورس رونق پیدا میکنه تو ایران متاسفان ...

وااا حرصم میگیره میگین بورش حبابه والا همه چیی رفته یالا حباب نیس؟خونه ماشین طلا و ارز همه چییی رفته بالا گیر دادیت بورس حبابه؟؟اتفاقا حباب نیس مفته مففتتتتتتت شرکت اپل ۱۰۰بیلیون دلاره سهم ارزتده بورس ما ۴۰۰هزارهه اوتوق حبابه بابا برین اطلاعاتتونو زیاد کنین بورش ما اصلا مفته هنوز خیلی عقبه

اروم باشیددد خواهشاااا❤❤❤

من حکشتی قبلا خریدم هر روز ضررررر

بسته شدکلی روز با یک درصد مثبت باز شد بعدش دوباره ضرررر

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
2706