2737
2734

سلام دوستان

از ظهر يهويي حالم بد شد اولشم با بيحالي و استرس شروع شد. غروب يه مقدار معده ام ميسوخت و دلپيچه و اسهال داشتم كه دارو خوردم رفع شد. الان يكم داغم دوست دارم روي سراميك سرد بشينم. همسرمم پاهاش درد ميكنه و ميگه بيقرارم. اينم بگم صبونه سرشير خوردم يكمم ب اون شك دارم ك فاسد بوده يا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پادرد همسر مشکوک احتمال زیاد کرونا نگران نباشید فقط قرنطینه بمونید

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2728

فعلا نمیشه قطعی گفت. خودتون رو ببندین به مایعات. یه روز صبر کنین ببینین علایمتون چه جوری پیش میره.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
مایعات زیاد بخورید ، تا علایم بیشتر نشده الکی دکتر نرید دوستان اگه کسی راجع به درد قفسه سینه تو ...

اکسیژن خون باید چک بشه و اگر نیاز باشه سیتی اسکن چون نباید درد بگیره درد نشانه عفونته ریست

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
اکسیژن خون باید چک بشه و اگر نیاز باشه سیتی اسکن چون نباید درد بگیره درد نشانه عفونته ریست

دیشب اکسیژن ۹۷ بود ، گفتن خوبه دیگه سی تی نمی‌خواد ، ولی درد رو هنوز دارم

میشه یه صلوات مهمونم کنید🙏
2738
دیشب اکسیژن ۹۷ بود ، گفتن خوبه دیگه سی تی نمی‌خواد ، ولی درد رو هنوز دارم

خب پس جای نگرانی نیست ولی مدام چک کنیو اگر دستگاهشو دارید درد قفسه سینه نباید طولانی مدت باشه  و باید برطرف بشه گلم اگر تا فردا ادامه داشت حتما برید پیش متخصص ریه

منم خیلی خفیف گرفتم.. ولی الان خدارو شکر خوبم

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️
2706