2737
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 10344 بازدید | 179 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم بخدا از کجا بفهمم اخه؟؟نبخدا تغییر نکردم اصلا اضافه وزن ندارم صورتمم بخدا خوشگله همه میگن به ...

گوشیش همش دستش نیست؟؟

شاید بنده خدا همسرت سرد مزاجه...قرص افزایش میل جنسی بخر 

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
نمیدونم بخدا از کجا بفهمم اخه؟؟نبخدا تغییر نکردم اصلا اضافه وزن ندارم صورتمم بخدا خوشگله همه میگن به ...

ب شوهرت رودادی ی مدت محل سگ نده وبخودت برس بروبیرون ببین چجورمث سگ میوفته بپات(ببخشیدعصبی شدم یهو😐)

2731

مشکلتون خیلی خیلی جدیه باهاش صحبت کن بگو اگه پای کس دگ درمیانه بگو تکلیف منو روشن کن اگه مشکل روحی داری بریم دکتر یاهر مشکل دگه ای بالاخره اینطور ک نمیشه زندگی کرد من عصابم خراب شد تو دگ چی میکشی

استارتردقیقاتوشوهرمنی

منم مث شوهرت

خیلیم گرمی میخورم نمیشه 

من کلاشوهرمودوس ندارم 

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
ب شوهرت رودادی ی مدت محل سگ نده وبخودت برس بروبیرون ببین چجورمث سگ میوفته بپات(ببخشیدعصبی شدم یهو😐)

نگا کن هرچی باشه بالاخره مرد واس یکبارم شده طرف زنش میاد این دگه کیه با این رفتاراش خیلی سخته بخدا

2738
میخوام یه چیزی بگم میریزید سرم میگید خرافاتی ولی ببین جدای از مشاوره و خیانت و... مورد خیلییی زیاد ...

بعید نیس از مادرشوهرم چون ب شدت از من بدشون میاد و وقتی بچم ب دنیا اومد اون ب شوهر یاد داد ک جاشو جدا کنه جدا بخوابه ک بچه بیدارش نکنه

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

تا حالا چیز مشکوک ندیدی ازش

آدمای ک خیانت میکنن خیلی رو گوشی حساسن دست بخوزه ب گوشی پریدن سمتت ک بگیرن ازت ک ی موقه چیزی نفهمی

خیلی گوشی ب دست نیس؟اگ‌گوشی دستشه سعی نمیکنه ی حاها بشینهک صفه گوشیش تو دیدنباشه؟

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
مشکل شما خیلی حاده بشینین صحبت کنید باهم،بهش بگو باید خیلی جدی صحبت کنید،این چیزایی ک شما گفتید فکرو ...

خیلی باهاش حرف زدم میگه تو عادی نیستی چقد دلت خوشه بشین بچتو بزرگ کن سیرایی نداری تو

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
2706