2410
2553
عنوان

توروخدا سرزنشم نکنید برادرشوهر

6394 بازدید | 140 پست

چن روزه دارم دیوونه میشم آخر تصمیم گرفتم یه کاربری بسازم وبیام  من مشکلمو براتون میگم توروخدا سرزنشم نکنید من خودم حالم بده همش خدارو التماس میکنم که این حس از قلب و ذهنم بره ولی نمیره  توروخدا بگید چیکار کنم

منه خاک بر سر به برادرشوهرم علاقمند شدم بخدا یه درصدم هوس توش نیست فقط دلم میخواد همش پیشم بشینه و باهام باشه 3 سال ازم بزرگتره توروخدا بگید چه غلطی کنم.. مجرده.. هروقت منو میبینه دستاش میلرزه و استرس میگیره خیلی با حیاس توروخدا کمکم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😔😔😔وای نه 

چند سالتونه هر دو

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2714

فقط با خدا باش سعی کن اگه امکانس هس کمتر ببینیش خدا کمکت کنه انشالله مث ی برادر ببینیش

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706