2726
فکر کنم اون دختره ک رفته بود خواستگاریش اوکی شده دوباره،همش با خودم میگم یه دختر بچه 14 ساله چه برتر ...

لیافت نداشته بخواییم فکر کنیم ما چمون بوده واقعا دیونه میشیم 😭😔منکه الان دیوونه شدم

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
اسی واقعا از اول عاشقت نبوده وقتی همش بهونه های الکی می‌آورده معلومه که عاشقت نبوده ما دخترا همینیم ...

میدونی اون اولا من اصلا حسی بهش نداشتم و همش میگفت دوستت دارم و اولین باری ک همو دیدیم بعدش ک رفتم خونه بهم پیام داده بود ک بدون تو دیوونه میشم و ...منو عاشق کرد و بعد ولم کرد،چرا اینقدر نامرد و عوضی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی‌خوام اصلا چیزی بگم که ناراحت شی اصلا نمی‌دونم هم جریان چی بوده ولی شاید یه دوست دارم یه کلمه از ...

اخه من جلو خانوادم وایسادم خانوادم بهش گفتن بدرد هم نمیخورین و دیگه بهش زنگ نزن خیلی راحت گفت باشه شماهم زنگ نزنین همین منو اتیش میزنه ک سمتش نرم اصلا ازخودش دفاع نکرد انگار الکی ی دعوا کردم 😔انصاف نبود جابزنه 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2728
چرا تو این 5 سال هسچ وقت به فکر ازدواج نیوفتادین؟؟

هی خواهر هردفعه مشکلی پیش میومد ک تا جمعش میکردیم ی مشکل دیگه میومد یکسالش درگیر بیماری بابلم بودم در کل خانوادم مخالف بودن 

اخه من جلو خانوادم وایسادم خانوادم بهش گفتن بدرد هم نمیخورین و دیگه بهش زنگ نزن خیلی راحت گفت باشه ش ...

واقعا بایستی تلاش می‌کرد 😔خواهر شاید قسمتت نبوده ایشالا که برگرده همه چی درست شده از ته قلبم برات دعا میکنم⁦♥️⁩

واقعا بایستی تلاش می‌کرد 😔خواهر شاید قسمتت نبوده ایشالا که برگرده همه چی درست شده از ته قلبم برات د ...

منتطرم اگه خبری نشد زنگش بزنم و گله کنم ممنون عزیزم دعام کن اگه قسمت هم نیستبم دلم اروم بشه ما حتی انگشتر برای نشوونه خریده بودیم 😭😔خدابا

منتطرم اگه خبری نشد زنگش بزنم و گله کنم ممنون عزیزم دعام کن اگه قسمت هم نیستبم دلم اروم بشه ما حتی ا ...

خدایاا واقعا ناراحت شدم ایشالا اگه قسمتته زودتر سربگیره😔اگه به هر دلیلی نشد آرزوی آرامش برات میکنم واقعا ناراحتی زیادیع خدا کمک دلت بکنه 😔

مادخترا چقدر ساده ایم 😔زود عاشق  میشیم. هی خدا😞😭

انشاالله هرچی صلاحتونه پیش بیاد

همچنین خودت گلم ❤️شرایطتتو درک میکنم ان شالله اروم بشی

خدایاا واقعا ناراحت شدم ایشالا اگه قسمتته زودتر سربگیره😔اگه به هر دلیلی نشد آرزوی آرامش برات میکنم ...

ممنون از دعای قشنگت 🙏😔

2706