2733
2734

ی جا یدگ براش چیز کردن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوس پسر منم رفت نمیدونم چرا پنج سال باهم بودیم😑

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2738
وای ینی چی نمی‌دونم😐پنج سال یه زندگیه 😐

😔😔😔😔😔از کجاش بگم اخه

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

عید پارسال چهار روز باهاش قهر بودم و بعد دلم طاقت نیاورد و بهش پیام دادم و گفت رفته خواستگاری دختر یکی از اقوامشون ک 14 سالش بود😐،هرچی گریه کردم ک چرا یهو اینکاری کردی و اول با من بهم میزدی و میرفتی و گفت خانوادم گفتن و منم اعصابم از تو خراب بود و مخالفتی نکردم و رفتم 

هرچی گفتم بهمش بزن و گفت نه نمیشه دختره رو کردن تو پاچم و فامیله و اگه بهمش بزنم رابطه خانوادگی بهم میخوره و آبرو خانوادم میره و اینا،من خیلی گریه میکردم و داشتم دیوونه میشدم و دیگه همه چیو تموم کردیم

2706