1920
1924

یکی رو دیدم نام کاربریش عفت زجه زن بود 🤣

انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

@عفت_زجه_زن__ممدصغرا  

عفتتتتت بیااااا😁

بزرگترین مصیبت برای انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن  کوهنورد... 🥾🥾🗻🏔️من اما! در فتح قله ها هیچ"منمی" ندارم می روم در اوج دست خدارا بگیرم و ببوسم...!!! آرامش وجودم از اوست..... حامی حیوانات 🐕🍃خدای من همان خدای حیوانات است... 🍃🍃🐾 مشکل من:نه می توانم دنیارا عوض کنم و نه این را که هست بپذیرم... شاهرخ مسکوب... 
1911

کوییدنوزده😐😐

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

@توت_فرنگی_کوچولو_توتیــــــــــــان،ملقب_به_*توتــــــی*_صادره_از_توت_آباد_فرنگ    ‍ ‍ ‍ 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه                                                                       زندگی زیباست اگر سوز باز جماعت گویسااا😂                                   دونیادیدا گوسن هردن گودوخلانیر😌                                         من عااااشق خودمم 🥰🥰
1826
عفونت🤣🤣

🔪😂

انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
1918