2737
2734
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122236 بازدید | 1081 پست
دوستانی که میخوان داستان خودمو بخونم ادرس دادم بهشون پیداش کردن؟چون برا من هست اما قفله یعنی میشه خو ...

خوندم عزیزم، پسره آراز عوضیه موقعی که مجرد بودی بطور جدی جلو نیومد حالا که متاهلی هی کرم میریزه

به عنوان یه زن متاهل براش جذابی که از راه بدرت کنه وگرنه اگه واقعا عاشق بود تو اون چند سال میومد

یه وقت اشتباه نکنی خامش شی

من بقیه رو میزارم بعد اگه فرصت شد تو یه تاپیک دیگه از اولش میگم فقط پیام ندین پربازدید نشه وگرنه عقد ...

لطفا اگ از اول گفتی منم تگ کن

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگم میگه من داغ مسعود رو۴ بار تجربه کردم یه بار ده روزگی بردنش یه بار۵سالگی یه بار اتفاق بد زن ...

چه زندگی پر فراز و نشیبی داشته مامان بزرگت ، کتابش کن

کدوم شهر بوده؟ راستی عمش دیگه خبری نشد؟ عمه آخرا فهمید که یونس عقدش کرده بوده؟ 

2731
میشه اسم کاربریش و بنویسی ؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5280943/داستان-عشقی-مادربزرگ-چیشد-اخرش?postId=161260079

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5280943/داستان-عشقی-مادربزرگ-چیشد-اخرش?postId=161260079

گلم اینو کپی کن و بزن توی مرورگرت بالا میاد تاپیکش

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2738
میشه اسم کاربریش و بنویسی ؟

اگ متوجه نشدی بگو بیشتر توضیح بدم

عزیزم نمیشه در آینده سایتو جوری طراحی کنید که قابلیته گزارش زدنه فقط به چندتا از کاربرایی که قدیمی ا ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐بعد از کجا میدونید اون چن تا کاربر قدیمی عقده ای نیستن؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

من داستانو تا اون جا که بعد صبحونه علیرضا و گل و نسا رفتن تو خونه و‌....خوندم.

الان تاپیکو دیدم از جلوتر گفتی  براهمین نمیخونم فقط بگو آخرش مادربزرگت باکی ازدواج کرد و خوشبخت شد آیا؟؟

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚

داستانت جالب بود گلم 😘 خسته نباشید .. خانما شما هم یه ذره درک ندارید وسط داستان شروع میکنید مچ گیری و مزه پرونی و حرف الکی صفحه جلو میبرید . گزارش زنا که جای خود دوست ندارید نخوونید اصلا رمانه ما دوست داریم بخونیم .. اگه راست میگید تاپیک های مضخرف و بدآموزی رو بتروکونید.

2706