2410
2553
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122201 بازدید | 1081 پست
شما لطف دارید به من

ای جونم..میبینم.که نی نی یارمونم لحظه به لحظه توی تاپیک بوده وداستان میخونده😁

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشین عکسم واضح نبود از ترس همینو گذاشتم

منم ببینمممم خواهش

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
بعضی ها برای  همیشه بسته میشن اما غالبا بعد از یه مدت باز میشن

مث من که کاربریم برگشت

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2720
ای جونم..میبینم.که نی نی یارمونم لحظه به لحظه توی تاپیک بوده وداستان میخونده😁

نه والا اصلا نخوندم از تعداد پستایی که جواب دادم معلوم 

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
نه والا اصلا نخوندم از تعداد پستایی که جواب دادم معلوم 

آره دیدم..چقدر با صبر وحوصله جواب کاربرارو میدادین🌹💝

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
2714
   واقعا اینطوری فکر میکنید    

سلام نی نی یار جون.

خوبی؟

شما خیلی مهربونی. ❤❤❤

من فکر میکردم نی نی یارها تو یه جایی مثل مخابرات جمع میشن و نی نی سایتو نظارت میکنن. 🤭🤭🤭

مقنعه چانه دار به سر میکنن و ابرو هشتی ان. و یه کوچولو بداخلاق. 😁😁😂🤦‍♀️🤦‍♀️

ماچ بهت نی نی یار مهربون. 💋💋❤❤

میشه سوال بپرسم، ؟ شما چند سالتونه؟

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
ی سوال خیلی ذهنم درگیر کرده همش سر گوشی عستین؟ تو تاپیکا؟

با گوشی نمیشه با لپ تاپ

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سلام نی نی یار جون. خوبی؟ شما خیلی مهربونی. ❤❤❤ من فکر میکردم نی نی یارها تو یه جایی مثل مخابرات ...

سلام عزیزم مرسی خوبم    تصورات کاربرا از نی نی یار جالبه   

من هرچی به تماس با ما میگم جوابگو نیست

سرشون شلوغ مشکلتون چیه

2706