2041
2042
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 121936 بازدید | 1081 پست
بهتر که نرفتی تو حس وگرنه مینشستی گریه میکردی😁

😅😅

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

مادربزرگم میگه من داغ مسعود رو۴ بار تجربه کردم یه بار ده روزگی بردنش یه بار۵سالگی یه بار اتفاق بد زن ...

واقعا زندگیه سختی داشته

ان شاالله بقیه زندگیشون در آرامش باشه

مسعود هم خیلی گناه داشته بنظرم

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 
2032
ینی عقد یکی دیگه بوده و میره با یکی دیگه بچه دار میشه؟؟؟؟؟

نه اون صیغه بوده تموم شده. اصلا دست هم بهش نخورده بوده. اتفاقا با بابای اون بچه (مسعود) هم صیغه بوده. یعنی عقد رسمی نکرده. شوهر عقدی اش سیامک بوده که بابابزرگ استارتره.

اگه همون موقع به جای جواب دادن به دیگران رو خود داستان تمرکز میکردی اینجوری نمیشد .یه خط داستان مینوشتی دو صفحه جواب دیگران رو میدادی. یه جاهایی هم قهر میکردی. همیشه وقتی داستان بلند دارین صفحه رو قفل کنید کامل که نوشتین بازش کنید. که هم الکی صفحات بالا نمیرن و حرف و حدیث های الکی و متفرقه پیش نمیاد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
قطعا دیوونه هستی شک نکن ربپلای نکن تاصب پیام بذاریم نمیام بخونم  

بابا تو سایت آدم عوضی ندیده بودیم که دیدیم خدا به شوهرت صبر عاجل عنایت بفرماید

مگه من چی گفته بودم که امپرت رفت بالا.فقط گفتم داستانو از اول بنویسه تو با خودت درگیریا یه مشاور خوب برو  حتما

2055
بابا تو سایت آدم عوضی ندیده بودیم که دیدیم خدا به شوهرت صبر عاجل عنایت بفرماید مگه من چی گفته بودم ...

اشتباه گرفتی فقطم داری بی ادبی میکنی ادم عوضی شما هستی که فقط دهنت باز میکنی چشماتم میبندی هرچی دلت خاس میگی دیدم با اون کاربر هم چطور صحبت کردی ریپلای نکن من باشما هیچ حرفی ندارم

@نی_نی_یار_2     لطفا رسیدگی کنید

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
اشتباه گرفتی فقطم داری بی ادبی میکنی ادم عوضی شما هستی که فقط دهنت باز میکنی چشماتم میبندی هرچی دلت ...

خواهش میکنم هر چی لایق خوته به من نگو وگرنه نی نی سایت خودش میخونه میفهمه خیلی رو داری

الان دیدم تو به من فحش دادی  آینه آینه

گفتی گزارش بزنید بترکه من گفتم نمیخای تشریفت رو ببر بیرون این خانوم سه روزه اذیت شده بخاطر اینکه داستانش تموم بشه شما و امثال شما تاپیک رو هی میترکوندید گفتم نمیخونی برو بیرون نوشتی دیدم الان بمن فحش دادی من کجای حرفم فحش بود؟لطفا چشماتو باز کن درست بخون بهت میگم عزیزم خوبی؟؟؟میخاستم متوجه شی اشتباه گرفتی گفتی ک مث تو دیوونه نیستم و ادامه ی ماجرا

@نی_نی_یار_2    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم هر چی لایق خوته به من نگو وگرنه نی نی سایت خودش میخونه میفهمه خیلی رو داری

نی نی سایت میخونه؟؟؟؟؟🙄🙄🙄🙄🙄

کارای مهمتر ازشما دارم ک بهشون برسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز مادرشوهر من سرسفرع بهم گفت طلاق بگیری هیشکی نگات نمیکنه 😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣منم گفتم اتفاقا خودم ...

عشقم میشه تو لینک حذف تاپیک من تگ کنی

برا سلامتی خانواده من و خودت ی صلوات بفرس ،😚خدایا کمکم کن سربلند بشم
1718