1920
1924
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 121805 بازدید | 1082 پست

وای خدا یکم یوااااش

این بنده ی خدا که اصلا زندگی نکرده

چرا انقدر به بعضی بنده هاش سختی میده؟!

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

بهتر که نرفتی تو حس وگرنه مینشستی گریه میکردی😁

😅😅

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 ///////////شدیم مثل آدمای کر و لال نه کسی حرف مارو میفهمه نه ما حرف کسی رو میفهمیم🥺
مادربزرگم میگه من داغ مسعود رو۴ بار تجربه کردم یه بار ده روزگی بردنش یه بار۵سالگی یه بار اتفاق بد زن ...

واقعا زندگیه سختی داشته

ان شاالله بقیه زندگیشون در آرامش باشه

مسعود هم خیلی گناه داشته بنظرم

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 ///////////شدیم مثل آدمای کر و لال نه کسی حرف مارو میفهمه نه ما حرف کسی رو میفهمیم🥺
1922
عمه بابای من اسمش جانیه 😂حالا اسی خواسته یکم ب روزش کنه

اسم مادرم هست چرا مسخره میکنی

به لطف شما دوستان نویسنده داستانای قدیمی شدم.پذیرش هر داستانی مربوط به گذشته ها.."فقط گذشته".نگران نباشین کاملا 
چکیده ش اینه. مادر نداشته پیش عمه ش بزرگ میشه تو دوازده سالکی میدن شوهر اونم قبل عقد میکشنش. شوهر عم ...

ینی عقد یکی دیگه بوده و میره با یکی دیگه بچه دار میشه؟؟؟؟؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم افتاد                     خدایا شکرت           
ینی عقد یکی دیگه بوده و میره با یکی دیگه بچه دار میشه؟؟؟؟؟

نه اون صیغه بوده تموم شده. اصلا دست هم بهش نخورده بوده. اتفاقا با بابای اون بچه (مسعود) هم صیغه بوده. یعنی عقد رسمی نکرده. شوهر عقدی اش سیامک بوده که بابابزرگ استارتره.

اگه همون موقع به جای جواب دادن به دیگران رو خود داستان تمرکز میکردی اینجوری نمیشد .یه خط داستان مینوشتی دو صفحه جواب دیگران رو میدادی. یه جاهایی هم قهر میکردی. همیشه وقتی داستان بلند دارین صفحه رو قفل کنید کامل که نوشتین بازش کنید. که هم الکی صفحات بالا نمیرن و حرف و حدیث های الکی و متفرقه پیش نمیاد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
1911
قطعا دیوونه هستی شک نکن ربپلای نکن تاصب پیام بذاریم نمیام بخونم  

بابا تو سایت آدم عوضی ندیده بودیم که دیدیم خدا به شوهرت صبر عاجل عنایت بفرماید

مگه من چی گفته بودم که امپرت رفت بالا.فقط گفتم داستانو از اول بنویسه تو با خودت درگیریا یه مشاور خوب برو  حتما

بابا تو سایت آدم عوضی ندیده بودیم که دیدیم خدا به شوهرت صبر عاجل عنایت بفرماید مگه من چی گفته بودم ...

اشتباه گرفتی فقطم داری بی ادبی میکنی ادم عوضی شما هستی که فقط دهنت باز میکنی چشماتم میبندی هرچی دلت خاس میگی دیدم با اون کاربر هم چطور صحبت کردی ریپلای نکن من باشما هیچ حرفی ندارم

@نی_نی_یار_2     لطفا رسیدگی کنید

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
اشتباه گرفتی فقطم داری بی ادبی میکنی ادم عوضی شما هستی که فقط دهنت باز میکنی چشماتم میبندی هرچی دلت ...

خواهش میکنم هر چی لایق خوته به من نگو وگرنه نی نی سایت خودش میخونه میفهمه خیلی رو داری

الان دیدم تو به من فحش دادی  آینه آینه

گفتی گزارش بزنید بترکه من گفتم نمیخای تشریفت رو ببر بیرون این خانوم سه روزه اذیت شده بخاطر اینکه داستانش تموم بشه شما و امثال شما تاپیک رو هی میترکوندید گفتم نمیخونی برو بیرون نوشتی دیدم الان بمن فحش دادی من کجای حرفم فحش بود؟لطفا چشماتو باز کن درست بخون بهت میگم عزیزم خوبی؟؟؟میخاستم متوجه شی اشتباه گرفتی گفتی ک مث تو دیوونه نیستم و ادامه ی ماجرا

@نی_نی_یار_2    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1826
خواهش میکنم هر چی لایق خوته به من نگو وگرنه نی نی سایت خودش میخونه میفهمه خیلی رو داری

نی نی سایت میخونه؟؟؟؟؟🙄🙄🙄🙄🙄

کارای مهمتر ازشما دارم ک بهشون برسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1918