1920
1924

واقعا نمیدونم تکلیفم چیه داستانم خیلی تیکه تیکه شد

به لطف شما دوستان نویسنده داستانای قدیمی شدم.پذیرش هر داستانی مربوط به گذشته ها.."فقط گذشته".نگران نباشین کاملا 

به نظرم ادامه اش رو بزار از جایی که تو تاپیک فاطمه خانم بود

حیوانات به دلایل خودشان اینجا هستند.آنها برای انسان خلق نشده اند.همان طور که سیاهپوستان برای بردگی سفید پوستان خلق نشده بودندو همان طور که زن برای مرد خلق نشد.              

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922

بگو دیگه 

درتاریخ 1399.9.9بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد. سلام دوستان خوبم من یه نی نی سایتی عاشق بچه هستم که فعلا شرایطشو نداریم 😢به دلیل تغییر شغل همسرم دعا کنید کار همسرم بگیره سال بعد این موقع همگی خاله بشید 😍 😁 😁 

گفته بود پیامم بده 🤔

نه بهار با هیچ اردیبهشتی🌸                                             نه تابستان با هیچ شهریوری🌻                                     و...نه زمستان با هیچ اسفندی❄️                                    اندازه ی پاییز به مذاق خیابانها خوش نیامد...                    پاییز مهری داشت که بر دل هر خیابان می نشست🧡🍁

اسی بدجور تو خماری موندیم لطفا بزارش

حیوانات به دلایل خودشان اینجا هستند.آنها برای انسان خلق نشده اند.همان طور که سیاهپوستان برای بردگی سفید پوستان خلق نشده بودندو همان طور که زن برای مرد خلق نشد.              
1911

قرار بود کامل بزاری چی شد؟

خدایا میشه بغلم کنی؟🙏                                                 موهامو ناز کنی🙏                                                           گریه کنم😞                                                                        گریه کنم😢                                                                       گریه کنم😭

عب نداره همینجا بنویس دیگه

شما از اول باید همه رو مینوشتین و توی تاپیک خودتون کپی میکردین بدون اینکه تاپیکو باز بزارین که بقیه نظر بدن

دلیل تیکه تیکه شدن داستان هم همبن عدم مدیریت خودتون بوده

1826

از تاپیک فاطمه بگو 

درتاریخ 1399.9.9بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد. سلام دوستان خوبم من یه نی نی سایتی عاشق بچه هستم که فعلا شرایطشو نداریم 😢به دلیل تغییر شغل همسرم دعا کنید کار همسرم بگیره سال بعد این موقع همگی خاله بشید 😍 😁 😁 
1918