2737
2734
وای بقیش چمکنید

نمیدونم والله خدا بهمون رحم کنه کسی پولشو نمیخواد ولی دیگه توان نداریم سود بدیم خودمون میخوایم خونه اگو ماشین و چنتا تیکه طلا دارم اونارو بفروشیم ی خونه بخریم دخرید و فروش خدنه بکنیم اینجوری هربار پول چند نفرو برگردونیدیم. شوهرم خیلی فکر و خیال میکنه واسه همین نمیخوام ته دلشو خالی کنم یا هی پیگیر باشم. چیشد چیکار کردی بخدادامروز فرداس سکته کنه بیوعته رو دیتم ی جوری عذاب وجدان دارهدانگار مقصر این بود بورس ضرر کرده .همش دفتر حساب کتابش دسته. بمن امار میده سیما ادم از مرگش خیر. نداره این حسابو بدون انقد قرض داریم انقد طلب دارم و...... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یک زن هستم. حقوقی هم هستم. همسرمم سهام داره تو بورس. میفهمم حالتو. فقط از بقیه خواهش میکنم اینقد ...

قربون دهنت میخواستم همینارو بگم که شما کاملشو گفتی ، بیگگگ لایککک ، تعجب میکنم بعضی ها سریع میگن واااای چه مردی، چه زندگی، تو چطور زنده ای؟ در صورتی که همیشه زندگی بالا و پایین داشته و داره، اگه این بنده خدا همیشه شوهرش بداخلاقه اگه همیشه دست بزن داشته و خرجی نده ، فرق داره با کسی که الان بورس داغونش کرده و حالا دست رو زنش بلند کرده، هرچند میدونم هیچچ مردی حق نداره در هیچچ صورتی به زن و زندگیش آسیب بزنه، ولی دنیا به آخر نرسیده

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2731
اسی جان منم تو بورس هستم هم خودم هم همسرم کلی ضرر میکنیم ولی من برعکس تو به شوهرم دلداری میدم که غصه ...

اونایی که از سالای قبل تو بورس بودن ، الان از سودشون تو ضرر هستن، دلم به حال اونایی میسوزه که تازه وارد بورس شدن، یکیش برادر خودم، طفلی اصلا اعتمادی به بورس نداشت، یه قرون پس انداز عمرش رو که به سختی به دست آورده بود، از روی ناچاری وقتی دید ارزش پولش کم شده مجبوری آورد تو بورس، الان یک چهارم شده  جیگرم براش کبابه  

نمیدونم والله خدا بهمون رحم کنه کسی پولشو نمیخواد ولی دیگه توان نداریم سود بدیم خودمون میخوایم خونه ...

چقدر موردتون شبیه استارتر هست، اما شما دلگرمی دارید به زندگیتون که اینطور همسرتون رو ساپورت میکنید امیدوارم همسرتون قدردان شما باشه، اما اون بنده خدا گویا هیچچچ دلگرمی و دلخوشی نداره

چقدر موردتون شبیه استارتر هست، اما شما دلگرمی دارید به زندگیتون که اینطور همسرتون رو ساپورت میکنید ا ...

همسرم خیلی ارومه و میدونم بدترین شرایط ممکن رو هم میتونه حل کنه بخدا ما ی مشکلاتی داشتیم که همه دلشون برامون میسوخت با ترحم نگاهمون میکردن اما کاملا شرایط رو حل کرد 

ما خیلی مشکل مالی داشتیم خیییلییی بخدا حلقه نامزدیمو نقره گرفتم و چنتا تیکه طلا همشو فروختم گذاشتم تو بورس دوباره کلی برام طلا گرفت تو شهر غریب با 700دتومن حقوق ....فکر کن 

دوسال بهدش خونه گرفت و ناشین و دوباره کلی طلا .چن شب پیش خیلی تو فکر بود اصلا هم بروز نمیده چرا ناراحته براش میوه اوردم یکم باهاش حرف زدم یهو گفت عزیزم شاید مجبور شم خونخ رو بفروشم فکر میکرد ناراحت میشم واقعا میشدم چون خیلی بدبختی کشیدم واسه خونه خیلی 

ولی گفتم فدا سرت بفروش پول مردم رو بده ما پول کرایه خط واحد و نداشتیم تو عرض دوسال انقد پیشترفت کردی بیشتر از اینم میتونیم پیشرفت کنیم 

همسرم خیلی ارومه و میدونم بدترین شرایط ممکن رو هم میتونه حل کنه بخدا ما ی مشکلاتی داشتیم که همه دلشو ...

آفرین ، شما فوق العاده اید ، چقدر خوبه که شرایطش رو درک کردید و کنار همسرتون هستید، امیدوارم کار به فروش خونه نکشه 

2738
چقدر موردتون شبیه استارتر هست، اما شما دلگرمی دارید به زندگیتون که اینطور همسرتون رو ساپورت میکنید ا ...

همسرم خیلی ارومه و میدونم بدترین شرایط ممکن رو هم میتونه حل کنه بخدا ما ی مشکلاتی داشتیم که همه دلشون برامون میسوخت با ترحم نگاهمون میکردن اما کاملا شرایط رو حل کرد 

ما خیلی مشکل مالی داشتیم خیییلییی بخدا حلقه نامزدیمو نقره گرفتم و چنتا تیکه طلا همشو فروختم گذاشتم تو بورس دوباره کلی برام طلا گرفت تو شهر غریب با 700دتومن حقوق ....فکر کن 

دوسال بهدش خونه گرفت و ناشین و دوباره کلی طلا .چن شب پیش خیلی تو فکر بود اصلا هم بروز نمیده چرا ناراحته براش میوه اوردم یکم باهاش حرف زدم یهو گفت عزیزم شاید مجبور شم خونخ رو بفروشم فکر میکرد ناراحت میشم واقعا میشدم چون خیلی بدبختی کشیدم واسه خونه خیلی 

ولی گفتم فدا سرت بفروش پول مردم رو بده ما پول کرایه خط واحد و نداشتیم تو عرض دوسال انقد پیشترفت کردی بیشتر از اینم میتونیم پیشرفت کنیم 

اونایی که از سالای قبل تو بورس بودن ، الان از سودشون تو ضرر هستن، دلم به حال اونایی میسوزه که تازه و ...

ما هم که سهمهای قدیمی نداریم بیشتر و تازه خریدم و همه ش تو ضررم