2733
2734

ببین حق نداشته بزنه ولی شماهم یادبگیر چیو کی بگی

الان همه اعصاب ندارند ضرر هم کرده اعصاب نداشته تو هم رفتی رو مخش 

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا ب ۱۱۰ زنگ نزن چون اگ بگی دعوا خانوادگیه ۱۱۰ اصلااااااااااااا نمیاد  باید وقتی ب ۱۱۰ زنگ م ...

والا تا اونجایی که من میدونم میان چون همسرم پلیسه.پلیسای محل اینا انگار قوانینشون فرق داره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
الان مدتی سر اینکه یکساله نشسته توخونه وسرش روکرده توی بورس باهم بجث داریم  ،دیروز دعوانونشد دو ...

عزیزم بورس تا انتخابات ترامپ به همین‌گهی هست که میبینی ‌ اگر ترامپ انتخاب شه بدتر میشه و اگر بایدن بشه برعکس. در کل حال شوهرتو میفهمم. خیلی فشار عصبی دارن بورسی ها. درسته کارش کاملا اشتباه بوده. اما ببخشش. قربانی دولت شده این بیچاره و از کوره در رفته. از بهمن به بعد وضعیت بورس کشور نرمال تر میشه. اینو بهش بگو که یه متخصص ۱۸ ساله بورس داره میگه.

در این شرایط اسفناک اقتصادی کمی شوهراتونو بیشتر تحمل کنید . اگر سابقه این رفتار رو سال های قبل نداشته واقعا بزرگوارانه ببخشش. عین مادرای قدیم باشیم . کنارشون باید باشیم. اوضاع سهام دارا افتضاحه تو کشور

2731
الان خانوم مقصر شد؟ چون شوهرش داشته زندگیش و ب فنا میداده؟ تازه دست پیشم گرفته عقب میوفته😒. 

از نظر خانومای نی نی سایتی ریشه همه گندکاریای مردا خانومان تحت هر شرایطی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
منم یک زن هستم. حقوقی هم هستم. همسرمم سهام داره تو بورس. میفهمم حالتو. فقط از بقیه خواهش میکنم اینقدر تحریک نکنید زندگیشو بپاشه. طلاق و دادخواست یعنی چه. اگر سابقه این خطارو نداشته باید بزرگواری رو بهش یاد داد .

عزیزم کنار همسرت بمون و ببخشش نه بخاطر بچت. بخاطر خودش اگر خوب بوده تاحالا. اینا موقته. کشور اوضاش افتضاحه. وضعیت مالی مردم خیلی بده. متناسب با اون باشیم. وگرنه طلاق و شکایت نمک رو زخم زندگیتونه. 

قطعا پشیمون و ناراحته همسرت از کرده خودش.
فرق داره با مردی که همیشه خطا کرده و میکنه.

فرق داره با مردی که همیشه کتک میزده و میزنه.

این سهامدارا بدبخت الان همش پای رسانه هان ببینن کی چیکار میکنه تا بتونن پیش بینی کنن سره مال و منالشون چه بلایی میاد .

لطفا صبور باش و اگر سابقه کتک کاری نبوده بینتون ببخش

2738
خیلی حال وروجم بده میگم کاش قرص بخرم بمیرم راحت شمیکدفعه

اسی این حرفا چیه ، روحیتو حفظ کن درسته خیلی اذیت کرده ، ولی بهتره بری پزشک قانونی حق تو بگیری ، خودکشی کنی گناه اون بچه ت چیه آخه 

این روزا حال هیچکس خوب نیس از لخاظ اعصاب همه داغونن شوهر شمام یبار تو بووس ضرر کرد نباید دیگه سمتش میرفت وسایلارو هم باید خودش بخره بزاره سرجاش دندش نرم.ولی اینکه دست روت بلند کرده ب سادگی از کنارش نگذر شاید خودتم مقصر بوده باشی با حرفات تحریکش کرده باشی ولی بازم نباید میزد

💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕

اسی جان منم تو بورس هستم هم خودم هم همسرم کلی ضرر میکنیم ولی من برعکس تو به شوهرم دلداری میدم که غصه نخوره، فقط ما نیستیم عزیزم خیلیا خیلی از ما بیشتر ضرر میکنن،من پنج ساله تو بورس هستم این ریزش الان بی سابقه بوده با غصه هیچی درست نمیشه

ای جاااااان❤❤❤❤ سلام مهربووووونم 😍😍😍🌹🌹🌹🌹 الهی من فدای تو مادرشوهرآینده مهربون بشم😂 ...

قربونت عزیز دلی.دیدنی کامنت تو خوشحال میشم میگم عههه دوستم😘😘😍😍😍😍😍مراقب خودت باش عشقم

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
باهات موافقم منم دقت کردم ولی به نظر مم که این تامیک استاتر کاملا حقیقه حسش کاملا واقعی به نظر میاد ...

والا من بعد گلبهار به هیچ کس دیگه اعتماد نمیکنم .بدجوری بهم ضربه ضد

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2706