2737
2734
فدات  بدی نبوده ک باباش بهش نکرده باشه الان حق رو میده ب اون و فقط موقع مشکلاتش یه زنگ و پیام ...

خدا عمرتون رو زياد كنه بعد ١٢٠سال مطمئن باش پشيمون ميشه ي روزى كه ديگه ديره 

بخدا هيچ كس براى آدم مادر نميشه

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️
خدا عمرتون رو زياد كنه بعد ١٢٠سال مطمئن باش پشيمون ميشه ي روزى كه ديگه ديره  بخدا هيچ كس براى ...

اره 

مادر من خیلی بدی در حقم کرد نفرین زیادی کرده چ مقصر بودم چ نبودم 

همیشه میگفت زن مطلقه ک اخرشم شدم همونی ک نادرم میگفت اما باز یه روز بره جایی و ازش بی خبر باشم عین مرغ سر کنده میشم 

هنوزم بفهمه من با دوستام میرم جایی چون از ارتباط با دوست خوشش نمیاد غیر مستقیم میگه ان شاءالله اینایی ک میرن بیرون و فلان کرونا بگیرن 

خالا نمیمیرن ک دوروز قلم پاشونو بشکونن بتمرگن خونشون 

در صورتی ک برای حتی کسایی ک بدی در حقمون کردن این چیزارو نمیخواد و میگه هیچکسو نفرین نکنین خوب نیست اما ب من ک میرسه دائم نفرین میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره  مادر من خیلی بدی در حقم کرد نفرین زیادی کرده چ مقصر بودم چ نبودم  همیشه میگفت زن مط ...

بنظرم نفرين مادرا از ته دل نيست مگه واقعاااا دلشو بشكونى 

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️
وای امشب چقدر دلم گرفت با این تاپیک خدا مادر استارتر و رفتگان همتونو بیامرزه یاد دو تا چیز افتادم ب ...

الهی عزیزم

بیشتر مواظب سلامتی خودتون باشین و ان شاالله خدا ماد اونو براتون حفظ کنه

2731
2738
بطور کامل از قصور پزشکی مطمئن نیستم که شکایت نکردم ولی دلم میخواست بدونم دقیقا چه چیزی باعث مرگ مام ...

مرسی عزیز همچنین🌹🌷💐

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
خدا شوهرتونو حفظ کنه می‌دونم درصد این اتفاق ممکنه خیلی کم باشه ولی متاسفانه تو بیمارستانهای دولتی ...

نه عزیزم رزیدنت سال اول اصلا حق نداره جراحی انجام بده بعدشم این جراحی ها تیم پزشکی هستن ضمن اینکه تخصص جراحی قلب طولانیه رزیدنتیش واسه همین قضیه تا تسلط کامل نداشته باشن اصلا اون استاد نمیزاره برن سال بالاتر ازمون میدن مرتب به حدی سختگیر هستن روی رزیدنت ها بدونی چیکارشون میکنن جرات خطا ندارن ضمن اینکه ازمون بسیار سختی داره اون پزشکی که میره وارد تخصص میشه قطعا سواد بالایی داره 

خدا شوهرتونو حفظ کنه می‌دونم درصد این اتفاق ممکنه خیلی کم باشه ولی متاسفانه تو بیمارستانهای دولتی ...

اصلا فکرت و درگیر نکن سر این مسائل به حدی نظام پزشکی سختگیر هست اینا جرات خطا ندارن بعدشم اینقد پزشکا همدیگه رو میفروشن ببخشید به یک پول سیاه اگه کوچکترین خطایی ازشون سر بزنه از همون اتاق عمل نمیزارن پزشک بیاد بیرون سریع گزارش میدن خدا بهتون صبر بده عزیزم مادرتونم روحشون شاد مرده ها نظاره گر هستن خودتون و اذیت نکنید متاسفانه بارداری ها واسشون سم بوده که خب به هر حال این همه زایمان به ناچار داشتن خدا خیلی دوسشون داشته که چند تا بچه گل بدنیا اوردن سعی کنید براشون خیرات کنید و ارامش،رو به خودتون و خانوادتون برگردونید این فکرم از ذهنتون پاک کنید چون باید گزارش اتاق عمل رو بنویسن و حق ندارن دروغ بگن متاسفانه عمرشون به دنیا نبوده بیماران قلبی ریسک بیهوشی شون بسیار بالاست واسه اکثر جراحی ها باید فقط بیحس کنن که قلب فقط با بیهوشی کامل باید انجام بشه خیلی احتمالش زیاده به هوش نیان چون قلب جواب نمیده

پدر منم سه ساله فوت کرده عزیزم سکته کرد دفعه سومش بود گاهی میگم اگه میرفت آنژیو مجدد زنده میموند اما باز میگم مرگش راحت بود اونجوری بیشتر اذیت میشد سنش بالا بود ممکن بود به هوش نیاد چون عارضه قلبی هم داشت خدا رو شکر زمین گیر نشد منم تا چند ماه کارم گریه بود زندگیم سیاه شده بود همش خوابش و میدیدم اونم اذیت میشد قطعا با بیتابی های من سعی کردم خودم و جمع و جور کنم واسش خیرات میدم مرتب تو این سه سال هر شب واسش صلوات و فاتحه میفرستم قبل خواب سعی میکنم موفق باشم که اونم خوشحال تر بشه همه ما مسافر هستیم تو این دنیا همه مون اخرش اون دنیا بهم میرسیم حالا با تاخیر یکی بیشتر یکی زودتر مرگ پایان زندگی نیست مادرتون قطعا الان  جاشون خوب هست و از این همه درد و رنج راحت شدن خدا خیلی دوستشون داشته که اینقد مرگشون راحت بوده بدون اینکه چیزی متوجه بشن و یا ترس و دردی داشته باشن 

2706