2737
2734
عنوان

بچها شوهرکثیفم خبییلی کتکم زده میشه ازش شکایت کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 100 پست
خانمی شوهر منم اینجور بود رفتم قهر گفتم فقط طلاق بچه هامم دادم بهش ب گوه خوری افتاد دیگه خوب شد

من دخترم شیرخواره هس نمیتونم بدم ب این جونور از سگ بدتره اصلا محبتی ب بچه نداره یه یکماهی هس دکتر تشخیص داده پای بچه نیاز ب کفش مخصوص داره هی ب بچه میگه چلاق چلاق 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما شوهرت مطمئنه که همه جوره به پای زندگی میمونی که به خودش اجازه میده همچین رفتاری کنه

اگر یکبار سختگیرانه برخورد کنی و بخش بفهمونی که از قانون و شکایت سر درمیاری مطمئن باش میترسه و تکرار نمیکنه

اگر قصد جدا شدن نداری حتما کلی حق و حقوق به نفع خودت ازش بگیر(حق طلاق و حضانتووو....) تا اگردست از پا خطا کرد به حسابش برسی 

2731
از پارسال ۸ آبان ک بابام فوت شد گوه بود بدتر شده قبلا کتکم نمیزد فقط سرد بود بداخلاق بود فحشمون نمید ...

خودش مادر نداره؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

خدا لعنت کنه مردای بد و عوضی و.

اگ بعضی از این بیشرفا نبودن ،خانوما آرامش داشتن.

از ته قلبم از خدا میخوام،مردای بد و بزنه بترکونه😤

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2738

من یه هفته پیش شوهرم کتک زد چشمم کبودشد گلومم جای دستش بود رفتم کلانتری نامه داد برم پزشک قانونی شانسم بسته بود اومدم خونه شوهرم به گوه خوردن افتاد وفرصت خواست فعلا فرصت دادم 

اره میتونی شکایت کنی فقط تا جای کبودی نرفته بروکلانتری نامه بگیر بروپزشک قانونی توکلانتریم بگوقصدکشتنتوداره 

بنظرم خونه رو ترک نکن، لباساشو بریز چمدون بگو بیا ببر، بگو کسیکه رفتنیه تویی، ما زنها با بدبختی خونه زندگی جمع میکنیم بعد راحت بدیم دستشون و‌میدون و خالی کنیم؟

خسته از جهان آدمها، می روم درخت برگردم🕊
2706