2726
شانس ی بار درخونه رو میزنه... حالا هم در تاپیک رو زده...  بچه ب این خوبی😂😂😂

😂😂😂

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فک کنم 😂😂

حتما نی تی یار تعلیقش کرده گلم  همزمان شده با لایک پست شما

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
حتما نی تی یار تعلیقش کرده گلم  همزمان شده با لایک پست شما

نه کلا از اول تا اخر این تاپیک بود 😂😂😂

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

انتقام منم خیلی لایک کرده چطور🤣

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
نه کلا از اول تا اخر این تاپیک بود 😂😂😂

😱😱😱

انتقام منم خیلی لایک کرده چطور🤣

نمیدونم

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

کاربر انتقام رو یادمه

خیلی قدیمی هست

نینی یار میگفت پول می گرفته از کاربرا و دروغ میگفته ولی خودش یک بار کاربری ساخت گفت حرفاش حقیقت داشته

خیلی ذهنم پیش پسرشه خیلی گناه داشت هرچیم میگفتم برای پسرت یک اقدامی کن نمیدونم چرا زیاد کاری نمی‌کرد 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
کاربر انتقام رو یادمه خیلی قدیمی هست نینی یار میگفت پول می گرفته از کاربرا و دروغ میگفته ولی خودش ...

نه بابا کلا کارش کلاه برداری بود

چند بار مچشو گرفتند اما بازم هستند کاربرایی که گولشو بخورن

صدبار تاحالا اومده و تعلیقش کردند اما این کارشه و از رو هم نمیره