2737
2739
این ادم جالبی نیست چرب زبونه زندگی مالیش هم بدک نمیشه ولی زندگی زناشویی خوبی نداره در اینده 

از منم بگو لطفا

رضا با دوست دخترش کات میکنه؟برمیگرده؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا ک دروغه  چون بد دردیه

ی یهودی واسم سرکتاب گرفت گفت 3تا زن توی زندگیشه.

شوهرم کاملا بی توجهه

امشب موهامو مرواریدی کردم حتی نگاهم نکرد.

هفته پیش 1ساعت کنارش بودم دریغ از ی بغل و بوس.

باوجودی ک گفتم بغلم کن و ببوسم.

12سال ازدواج کردم زیر 80بار رابطه داشتیم.

اتاقش ازم جداست.

قرص تاخیری پیدا میکنم توی اتاقش 

میگه واسه تسکین درد میخورمم

2738
نه یه بخته ست ۳بخته نیست ولی خب ادم خشکیه  چرا خیانت میکنه مشکلش چیه براش دعا بگیر

همه شواهد میگن ک خیانت میکنه

ولی خودش قسم میخوره ک اهل خیانت نیست.

از دعا میترسم.

ازینکه موکل بیاد میترسم.

شاید قسمت من تنهایی بوده.

بهم میگه فک کن بیوه ای.

هرکار دوست داری بکن هرجادوست داری برو.

من تنهایی میرم سفر.

یا عروسی و عزا و عیددیدنی.

به هرحال خیلی ازت ممنونم ک واسم وقت گذاشتی.

واقعا خدا خیرت بده .

ی یهودی واسم سرکتاب گرفت گفت 3تا زن توی زندگیشه. شوهرم کاملا بی توجهه امشب موهامو مرواریدی کردم حت ...

بابا زیاد ب دعانویس اعتماد نکن ب همه میگن شوهرت خیانت میکنه ک بهش پول بدی بگی قفلش کن 

ی یهودی واسم سرکتاب گرفت گفت 3تا زن توی زندگیشه. شوهرم کاملا بی توجهه امشب موهامو مرواریدی کردم حت ...

یه بار برو پیش دعانویس خوب قشنگم قفلش کن ک دیگه خیانت نکنه منم اینکار و کردم

برای ظهور اقامون هرکی دوست داره صلواتتتت

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
2706