2737
2734
عنوان

مامانای با تجربه راهنماییم کنید

131 بازدید | 6 پست

بچم تازه پنج ماهش تموم‌شد رفته تو ۶ماه نارس شده بود مجبور شدیم شیر خشک بدیم شیرم کم بود قبل این شیر خشکی که الان میخورد. یه شیر خشک میخورد خیلی غلیظ بود ar بود مبگفتن اینو بخوره بالا نمیاره یه ماه خورد بعد بشدت بالا میورد قطرهاشو نخورد اهن و مولتی ویتامیناشو تا مبخورد بالا میورد مدفوعش بشدت خشک شده بود زور میزد سفت سفت یدره مدفوع میکرد شیرش علیظ بود بزور میخورد گفتم شیر خشکشو عوض کنم ۸ مدل شیر خشک عوض کردیم تو همشون  بعد شیر خوردنشون همش شیر میاد دهنش قورت میده یا منتطر یه تلنگر بیاره بالا چند بار دماشو گرفتم تا دماسنج گذاشتم دهنش بالا اورد دساشو میکنه دهنش بالا میاره بعد شیر خوردن بی قرار میشه به خودش میپیچه ناله میکنه گریه میکنه نمیدونم جرا اینجوری شده میخوام ببرمش بستریش کنم فک میکنم هیچ شیر خشکی بهش نمیسازه کلا کم شیر میخوره تازگیا تو ۳ ساعت ۴۰ سی سی ولی قبلا هر دو ساعت ۹۰ میخورد بنطرتون از چی میتونه باشه من حس میکنم شیر خشک قبلیش معده و رودشو تخریب کرده 

ولی وقتی شیر نمیخوره انقدر سر حال بازی میکنه تا شیر خشک میخوره از این رو به اون رو میشه هی شیر قورت میده بعدم به خودش میپیچه شکمشو میبره بالا میاره پایین ناله میکنه گریه میکنه

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفلاکس داره دیگه وزنش چقدره

۶ کیلو 

مزمنی رفلاکس درمانش جیه چرا دکترش هیچی تمیده هی اوضاشو میگم

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین
2728
۶ کیلو  مزمنی رفلاکس درمانش جیه چرا دکترش هیچی تمیده هی اوضاشو میگم

بله رفلاکسه ببرش پیش متخصص گوارش حتما باید دارو بگیره طفلی بچه اذیته دیگه دارو بدی درست میشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
عزیزم بدنش رو، مخصوصا شکمش را با روغن سیاهدانه چرب کن و اب به هم برای رفلاکسش بهش بده الان تاپیکات ...

باشه حتما مرسی عزیزم

نه بابا ادم بد خوب نمیشه