2737
2734
عنوان

عشق در نگاه اول راسته؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2005 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و دوستام هر هفته دور هم جمع میشیم درباره‌ی یه موضوعی حرف میزنیم

از راه دور هم شرکت میکنن

این هفته میخوایم درباره‌ی عشق و عاشق شدن حرف بزنیم

میخوای شما هم شرکت کنی؟ 

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.

به نظرم به هیجان بیشتر شبیهه تا عشق

وابستگی هم که عشق نیست، داری میگی وابستگی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
درود بر استاد بزرگ جملات انگیزشی 

دروووود

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹

عشق در نگاه اول فقط اونجا که وقتی نی نی ات به دنیا میاد بار اول میبینیش😍😍😍😍

بقیه عشق در نگاه اول ها رو قبول ندارم😄

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
تو یه نگاه عشق چیه اینا هیجان و هورمونه همین

هوسه 😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2738

نه اینکه من خودمم عاقل باشما نه ولی علم روانشناسی میگه کسی که تو یه نگاه عاشق میشه غرق عقده کمبود و حتما دچار وابستگی میشه و به این دلیل که بدون استقلال وارد رابطه شده اسیب شدیدی میبینه 

عشق تو یه نگاه اصلا واقعیت نداره یه نوع حرص و طمع هست که از یکی خوشت میاد وشدیدا دلت می خواد مال خودت بشه..عشق واقعی به مرور زمان به و جود میاد اگه بهش برسی از بین میره و بعد جاش و میده به وابستگی 

یادم تو را فراموش
من و دوستام هر هفته دور هم جمع میشیم درباره‌ی یه موضوعی حرف میزنیم از راه دور هم شرکت میکنن این هف ...

شما تک همین سایت وقتتو تلف میکنی یا حضوری؟

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹
2706