2737
2734
عنوان

خانما سینم ترک خورده دارم میمیرم چیکار کنم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها راهش شیر خودت بدوش تو لیوان زخمتو بزار روش اینکارو تکرار کن زود خوب میشه عزیزم . بچرا بد شیر می ...

خو میزارم کلشو نمیگیره نوکشو میگیره منم خودگ سینم  نوک نداره زیاد

نه نمیاد اما بازشده وزیاد درد میکنه دکتر گفت پماد آد بزن

خب بزن ان شاء الله زود خوب شه خیلی بده 😢 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731
اشکم در میاد نمیشه فعلا شیر این سینمو بدوشم بدم بهش؟

نه نكن.هر وقت بخاي بدي باز دوباره ترك ميخوره.كم كم هم شيرت خشك ميشه.فقط بايد تحمل كني.يه هفته تحمل كني خوب ميشه

ما ملت حسينيم
بنظرت شیرمو بدوشم بخوره فعلا خوبه ؟ شیرم کم نمیشه

شیرتو بدوش ولی با شیشه نده چون دیگ ممکن سینه تو نگیره .منم سینم انقد ترک خورده بود که نگو ولی بهداشت بهم گفت شیرتو بمال روش انقد زود خوب سد

2738
شیرتو بدوش ولی با شیشه نده چون دیگ ممکن سینه تو نگیره .منم سینم انقد ترک خورده بود که نگو ولی بهداشت ...

یعنی سینت بازشده بود؟ من بازشده میترسم کنده شه☹😫😭😂

نه نكن.هر وقت بخاي بدي باز دوباره ترك ميخوره.كم كم هم شيرت خشك ميشه.فقط بايد تحمل كني.يه هفته تحمل ك ...

اول زخم شده بود خوب شد حالا ترک خورده بازشده نمیدونم چیکارکنم😭😭😭😭

نوک سینم بازشده😭😭😭😫😫😫درد دارم خیلییی  

درست میشه بعدا

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706