2733
2734
عنوان

مشکل من تو تلفنی حرف زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2804 بازدید | 47 پست
من روزی 3 ساعت با تلفن حرف میزنم. با خواهرام و مامانم 

با فامیل و دوست و آشنا چطور راحت میتونی حرف بزنی؟

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
بخدا حاضرم راه دور برم طرفو ببینم تسلیت بگم اما زنگ نزنم

منم دقیقا همینم خیلی بده کاش بتونم تغییر کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعضی وقتا که مجبورم به یکی زنگ بزنم قبلش الکی گوشی رو میگیرم دستم حرف میزنم و تمرین میکنم ولی باز وق ...

میدونم عزیزم چی میگی...فک کنم کلا کم حرفی و حرف کم میاری یا شاید هم یادت میره ....خب چن بار تو ذهنت مرور کن یا جایی بنویس...اول سلام و احوال پرسی کن...نه خیلی طولانی نه کم...بعد مثلا سراغ اطرافیانشو بگیر و احوالشونو بپرس بعد بگو چه خبرا مثلا...یا اگه پرسیدن چه خبر یه توضیحی بده...مثلا بگو درگیر درس خوندنم یا دارم بچه داری میکنم یاهر چی که خودت میدونی...مثلا یکم از مسائل روز صحبت کنین مثل کرونا و...ببین حرف حرف میاره

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
اسی منم اینطوریم متاهلم هستم😩میدونی هول میشیم باس ریلکس باشیمو مدیریت کنیم انگار داریم با نزدیکترین ...

چکار کنم آخه تمرینم کردم نشد 😔 

2738
منم این مشکل رو تو دوره نوجوانی داشتم ولی الان همه کف میکنن صحبت میکنم

خوب چکار کردی به منم یاد بده 

هی زنگ بزن صداتو ضبط کن گدش بده نفس عمیق بکش ریلکس باش

یه برنامه نصب کردم صدای تماسهارو بعضی وقتا ضبط میکنم بعدش گوش میدم ببینم چطور حرف زدم بهتر شدم یا نه گوش میدم انقد حالم بد میشه بعدش بدتر اعتماد به نفسمو از دست میدم به خودم میگم باز گند زدی 

آدم صدا خودشو میشنوه فکر میکنه بده ولی واقعا اینطور نیس از نظر بقیه

از خود صدام خجالت نمیکشم از اینکه وسطش زبونم میگیره یا مثلا حس میکنم خیلی با اضطراب و تند حرف زدم حالم بد میشه یه اضطراب خاصی تو تلفن حرف زدن تو صدامه که وقتای دیگه نیست باید بتونم یکم آرومتر حرف بزنم 

منم همینطورم. اصلا میمونم پشت تلفن چی به طرف بگم. 

قبل اینکه به کسی تلفن کنم گاهی روی کاغذ حرفامو مینویسم یادم بمونه 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706