2733
2734
عنوان

یچه ها من میخوام خودمو بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفق باشی:/ منم ۵ روز از فوت بابام گذشته. اگه اعتقاد نداشتم،خودکشی میکردم:)))

😑😑😑😑😑😑😑😑😑

خنده چی میگه ؟!!!!!😐😐😐

خدا رحمت کنه پدرتو

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731

هممون بخاطر این اعتقاد زنده ایم با این مشکلات فکر کنم درصد کمی فقط امید به زتدگی دارن

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2738
😑😑😑😑😑😑😑😑😑 خنده چی میگه ؟!!!!!😐😐😐 خدا رحمت کنه پدرتو

ممنونم عزیزم

خنده م به حال خودم میگیره

به حال خودم که دلم قرص بود شفاعتش رو میبینم

به مَنی که شب و روز نمیشناختم و فقط دعا میکردم

خدا به دلم رحم نکرد

به خودم میخندم

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...

من ۲۵ سال از فوت بابام گذشته!!!!  اولش انقدر می ترسیدم می گفتم آیندم چی می شه!!!  حالا چطوری این زندگی ترسناک ادامه بدم!!  ولی الان حس می کنم که گذشت و خدا قدرتش بهمون می ده!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

عزیزم با این متنی که نوشتی مطمینم خودت رو نمیکشی چون به خدا عمیقا اعتقاد داری 

اما اینو بدون کسی که خودش رو می‌کشه از یه قاتل جانی هم بدتره چون حتی به خودش هم رحم نکرده واسه همین ه که همه چی براش حرومه

2706