2737
2734
عنوان

یچه ها من میخوام خودمو بکشم

1021 بازدید | 73 پست

اما اون رگ های مذهبی تو وجودم مونده جهنم و این ها چیکار کنم اگر واقعی باشه چی؟

نه این دنیا جایی دارم نه اون دنیا خدا هم از من بدش میاد من جیکار کنم دلم میخواد برم کوه وبیایون برم ی جایی اما جایی نیس 

مشکل خوابم دارم خوابم نمیبره یا نیمه بیدارم 

اعصابم خرابه چرا نمیمیرم ای کاش منو مینداختن تو سطل اشغال 

بی قرارم اما هیج کس درک نیمکنه هیچکی نمیفهمه من حالم بده چرا هیجکی نمیفخمه میخوام برم بیرون جایی رو ندارم برم 😭😭

نه خواهری دارم ن برادری هیچیک رو ندارم فقط ببینم یه ادم تو این خونه هس دلم میخواد برم قبرستون زار برنم خالی شم 

چراااااینقد من بدبختم چرا من این قد باید ناردحتی بکشم چرا من هیچ کسی رو ندارم هیجکی تو این دنیا نمیگه فلانی کجاس 

خدایا زجرم نده اینقد😭😭😭😭تو هم منو ول کردی 

ای خدا هیچکی حال منو نمیفهمه توک میفهنی چرا کمکم نمیکنی مگخ تو خدای ما نیستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نفس عمیق 

دم

بازدم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

برو دکتر چارتا قرص یه دو سالی بخور

خوب خوب میشی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

نه نیست برو خودتو بکش همین الان 

اصلا دانیم که کشتی فک میکنی رها میشی 

کسیم بعدت هیچیش نمیشه تازه شم وارد یه دنیای بدتر ازینت میشی مگ چقد مشکل داری 

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
2706