2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای بسه دیگه چقدر شور همه چیو درمیارید 

خیلی جالب بود

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
خواستم با یه جمله ی دیگه منظورمو برسونم گفتم زشته😂

ممنون که نرسوندی😁

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
2728
وااای بسه دیگه چقدر شور همه چیو درمیارید 

شووشو بیجنبه های سایت در میارن

اه  اینا دیگ چ موجوداتی هستن🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
شووشو بیجنبه های سایت در میارن اه  اینا دیگ چ موجوداتی هستن🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻

من نه خوندم نه گزارش زدم ،اصولا واسه هیچ تاپیکی غیر از تاپیک های جنسی گزارص نمیزنم 

ولی دیگه شورشو درمیارن ، تاپیک گلبهار که اونجوری شد و چقدر واسش تاپیک زدن اینم از این مادربزرگ که هر دفعه اومدم سایت از دیروز تا خالا بیست تا تایپک درموردش دیدم

2738
من نه خوندم نه گزارش زدم ،اصولا واسه هیچ تاپیکی غیر از تاپیک های جنسی گزارص نمیزنم  ولی دیگه ش ...

آره دقیقا منم نه خوندم نه گزارش زدم تهش هم میشه گلبهار وداریوش، آخرشم فهمیدیم دروغ بود والا چقدم غصه خوردیم سر داشتانش

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
آره دقیقا منم نه خوندم نه گزارش زدم تهش هم میشه گلبهار وداریوش، آخرشم فهمیدیم دروغ بود والا چقدم غصه ...

من اون داستانم خداروشکر نخوندم ، نمیگم خودم میام اینجا اورانیوم غنی میکنم ولی وقتی واسه این داستان های ابکی نمیزارم ، 

کجاس من ندیدم .مگه ظهر نترکیده؟شما الان خوندی؟

باز برگشت دوباره ترکید اه

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2706