2703
2553
عنوان

یه صحبت خواهرانه با پسرای سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 119 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
داخل سایتwww.ehda.irعضوشو عطیزم قسمت کارت ثبت نام کن یه کارت انلاین برات صادر میشه میتونیپرینت بگیری ...

مرسی گلی🌸🌹

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
پس باش تا صبح دولتت بدمد

باشم

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
2714
سن پایینی مگه نه ؟؟از این پسرای دبیرستانی یا فوقش 20

تو فک کن ۱۰ سالم .

ولی من اگه یکیو یبار ریپ کنم جواب نده دوباره رو پیام بعدیش ریپلی نمیکنم

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده

مخالف هرچی هستید باشید ولی خواهشا بذار رو درست بنویسید

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)
سوال منم لطفا جواب

بفرما

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
اوووو بعله🤣🤣🤣🤣 حرف پیدا نکردی ن؟؟اعتماد ب عرش

شاید

2706