2733
2739
عنوان

مجردا کیا از زندگی با خونوادشون ناراضین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درک نکنن به درک آدم که میتونن باشند اذیت نکنند

چرا اذیت مگه چیکار میکنن

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
اگه میتونی برنامه خودت داشته باش برو بیشتر تو اتاق خودت مطالعه کن و اگه مطالعه خوبی داشته باشی&nb ...

دیگه از فردا روشمو عوض میکنم غذا نمی‌خورم باهاشون حرف نمی‌زنم هر چی هم گفتن مثل خودشون برمی‌گردم فحش میدم بهشون تا دلم خنک شده عوضیارو

2731

من دیگ کم کم دارم اذیت میشم😂😂😂😂البته کروناهم بی تاثیر نیست😂

ولی خداروشکر خونوادم یکم متوجه میشن وقتی عرصه  ب ما تنگ میشه یکم شرایطو بهترش میکنن هردفعه ولی دست خودشون نیست🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ماهم همینطوره مث دیوونه ها میپرن بهم اعصاب خوردیش واسه ماس

خودخواهند 

موجوداتی که فکر میکنند مریضی ویروس وباکتری و بدبختی غذا نداشتن

حالیشون نیست که یکی از بزرگترین بدبختی ها بیماری روح که دارند بدامون درست میکنند

روانین مث سگ و گربه میپرن بهم بعد کم که میارن میان سر ما بچه هاشون خالی می‌کنند عوضین عوضی

😓عزیز دلم واقعا

من با بابام زود بحثم میشه ولی زود اشتی میکنیم ولی مامانم ادمه ارومه

الهی بزودی به ارامش دلخواهت برسی برات آیت الکرسی میخونم الهی ارامش داشته باشی و یه ازدواج موفق بزودی

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2738
اگه میتونی برنامه خودت داشته باش برو بیشتر تو اتاق خودت مطالعه کن و اگه مطالعه خوبی داشته باشی&nb ...

نمیشه

مثلا بره تو اتاقش درحالی که دادوبیداد و بزن وبشکن دارند خانوادش؟

نگید به بچه چه و این حرفا

بچه تا وقتی تو خونه پدرومادر تاثیر مستقیم داره

نمیشه مثلا بره تو اتاقش درحالی که دادوبیداد و بزن وبشکن دارند خانوادش؟ نگید به بچه چه و این حرفا ...

بزنن همو بکشن به درک بدبختی اینجای دعوتشون که میشه سرما خالی میکنن انگار مقصر ماییم

بزنن همو بکشن به درک بدبختی اینجای دعوتشون که میشه سرما خالی میکنن انگار مقصر ماییم

اگر واقعا میتونی تحمل کنی ودادوبیداد و دعواشون استرس زا نیست برات پس بزن بیخیالی و محل نزار هرچیت میگن 

من تحمل صدای بلند هم دیگه ندارم تحمل استرس کاراشون ندارم