1874
1924

خدا لعنتشون کنه چی بگم اگه نفرینشونم کنم تف سربالاس و برمیگرده تو صورت خودم .

از دست کارشون قرصی شدم روزی ۳ تا قرص افسردگی و آرامبخش میخورم 

کی گفته فقط پدر و مادر به گردن بچه هاشون حق دارند ؟ من سلامتی روانیم رو از پدر و مادرم می‌خوام .منت یه وعده غذایی که به زور و با بی اشتهایی میخورم رو میزارن رو سرم .

از دست کارا و رفتاراشون و دیوونه بازیاشون سردرد گرفتم دیوونه شدم چرا باید تو سن ۲۳ سالگی آنقدر پژمرده و پیر باشم چرا آخه این چه خونواده ایه

کاش میشد خونواده هامون رو خودمون انتخاب کنیم 

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»
من  منت نمیزارن اما هرروز سر یه چیزی بحث و دعواس

ماهم همینطوره مث دیوونه ها میپرن بهم اعصاب خوردیش واسه ماس

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

سخت نگیر من تو سن تو با خانواده زاویه داشتم الان بهتر شدم

سخت نمی‌گیرم خونوادم زندگی و برا من سخت کردن

1922

منم سن تو عذاب زیاد کشیدم . محدودیت هم داشتم .

هیچ دوستی نداشتم باهاش برم بیرون و بازار و...

از صبح تا شب توی خونه و.... 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .
منم سن تو عذاب زیاد کشیدم . محدودیت هم داشتم . هیچ دوستی نداشتم باهاش برم بیرون و بازار و... از صب ...

کاش خدا صدامو می‌شنوید 😓

1911
1904
منم ۲۳سالمه دوست داشتم ازدواجم زیر بیست بود😭😭خانواده ادمو درک نمیکنه 😭

درک نکنن به درک آدم که میتونن باشند اذیت نکنند

اگه میتونی برنامه خودت داشته باش برو بیشتر تو اتاق خودت مطالعه کن و اگه مطالعه خوبی داشته باشی&nb ...

دیگه از فردا روشمو عوض میکنم غذا نمی‌خورم باهاشون حرف نمی‌زنم هر چی هم گفتن مثل خودشون برمی‌گردم فحش میدم بهشون تا دلم خنک شده عوضیارو

من دیگ کم کم دارم اذیت میشم😂😂😂😂البته کروناهم بی تاثیر نیست😂

ولی خداروشکر خونوادم یکم متوجه میشن وقتی عرصه  ب ما تنگ میشه یکم شرایطو بهترش میکنن هردفعه ولی دست خودشون نیست🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️