2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دست رو دلم نزار که خونه 😟😟😟

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...

من به عنوان یه خانوم 27 ساله همه  چیز دارم و تلاشمو کردم فقط 1 فرزند زندگیمو کامل میکنه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

یه ویلا باحیاط بزرگ دوتا بچه یه شوهر عاشق وپولدار خودمم ازسنم کمتر نشون بدم مثلا ۲۰ سال😃

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

شغل و سفر 

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...

من یه خونه قشنگ محکم تو جزیره کیش بهترین نقطش 

با پول فراوان 

سلامتی و دل خوش 

و ماشین خوب خوشگل 

تنهای تنها با کلی دوست خوب (خانوادم ترجیح میدم نبرم سالی چتند بار ببینمشون ولی مطمءن باشمم حالشون خوبه و راحتا) 

عشق کنم با زندگیم... 

2706