2737
2734
بخدا جدی میگم اپیلاسیون یمکرد پوستش خراب شد الان میره لیزر

شه ژالب😑

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من همیشه دوست داشتم شوهرم وقتی خیلی عصبانی میشه یه چکی بزنه منو ولی کووووو

آقااا دقیقا چنروز پیش قبل اینکه بعد ی ماه بریم بیرون نیگفت بگیرمت اینقد میزنمت تا حالت جا بیاد رفتیم بیرون دستشو مشت میکرد بزنه بعد میگفت خو دلم نمیاد بی ادب😐ولی تا خورد زدمش😐😂😂😂😂

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
2738
منم میگه بشکنه دستی که توروبزنع ولی من چنگولش میگیرم دست خودم نیست ای ام وحشی

میتو 😊😊😊😂😂😂

باورم نمیشه چطوری پشم دوس دارین شاید چون تاحالا با مردی نبودین من متاهلم میدونم دیکه بدون مو جذاب ...

اتفاقا من مرد بی مو که می بینم چندشم میشه...ظرافت و زنانگی ماله خانمه نه مرد...خوب کسی که به طور ژنتیکی مو نداره یا چیزی نه اینگه بره لیزر کنه...خیلی ضایع س

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2706