2733
2734
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90086 بازدید | 307 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امین ای گفتی بیا ببوسمت عزیرم 

والا 🥰😘

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2731
گلم اونم الان خیلی دوست داره ک باش راحت باشی  ی بار امتحان کن ببین کی گفتم

حس میکنم بگم حس شرمندگی پیدا میکنه که جز درد برام هیچی نداشته 😭

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738
این چه ربطی ب مووضوع تاپیک داشت حالا ۰😶

خیلی هم ربط داشت ، دقت نکردید 😉🙃

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
هزاران لایک

قربونت 🥰😘

چرا دوباره اومدی اینجا   اه چقدر میخواهی پاچه خواری نی نی یار رو بکنی باور کن هیچی بهت نمیرسه ...

بچه هست توی سایت نمی بینی دارن تشویق میکنن 

تو انجام میدی عیبی نداره ولی بچه هارو.تشویق نکنید و به گند نکشید

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
من یکی از دوستانم یک دعفه کلا خودارصایی رو ترک کرد  الان دائم میگه احساس افسردگی دارم و انگار ...

اره ميتونه.ورزش بهترين چيز براي ايشونه.يه مدت اينطوريه هر چي بگذره از تركش عوارضش هم كمتر ميشه تا اخر كه از بين ميره

ما ملت حسينيم
2706