2733
2734
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90123 بازدید | 307 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الان یه کاربر گفت حتی از سمت همسر هم چشم ضعیف می‌کنه واقعیته؟؟؟

حرفشون درست نیست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
میشه دیگه ریپلای نکنی؟ واقعا حالمو بد میکنی مرررسی تشکر

گلم من تمایلی به حرف زدن با آدم بی ادب ندارم ولی شما گفتی هروقت ریپلایت کردم جواب بده😁😁😁

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
الان یه کاربر گفت حتی از سمت همسر هم چشم ضعیف می‌کنه واقعیته؟؟؟

نه این ثابت نشده اصلا

با همسر کاملا حلاله وقتی بیشتر زنها از این طریق ا ر ض ا میشن چرا این عوارضو داشته باشه

عوارض مال زمانیه که خود فرد انجام بده حتی ضعیفی چشم و اینا هم علم ثابت نکرده داره ولی از نظر روانی خود فرد انجام بده کخصوصا وقتی افراطی بشه اثرات سو داره

2738
حرفشون درست نیست

مرجع تقلیدم مکارم شیرازی هست

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
یعنی وسط رابطه باهمسر خودمون ایت کارو کنیم گناه محسوب نمیشه؟

برا چی خودت بکنی؟

شوهرت دقیقا نقشش چیه پس😆

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

اگر شوهرت برات انجام بده گناه نداره عوارضش فقط از نطر روحی داره ک خودت برا خودت انجام بدی

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2706