2733
2734
عنوان

به نطرتون با جاری دزد چطوری باید رفتار‌کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال تو سفت نگه دار همسایتو دزد نکن قشنگ در خونه رو قفل کن حواستو جمع کن یادتم باشه از روغن موی دخترت ...

نه مطمعنم که میگم عزیزم‌دخترم روعنشو برداشت‌برد گفت میخوام‌زن‌عمو موهامو شونه کنه بعدش هر چی بهش گفتم‌روغن‌موی ضحی اونجا مونده دیگه بهم‌نداد چند روز پیش دیدم شیشه خالیشو انداخته تو زباله

مذهبی کله پنیری
2728
پول😐

ای بابا 😑یعنی چی زن گنده خجالت نمیکشه؟خب وقتی اومد خونتون از پیشش جم نخور بعد بهش یجوری بفهمون فهمیدی مثلا بگو از خونم وسیله گم میشه پول گم میشه میدونمم کیه مدرکم دارم یبار مچشو بد میگیرم ببین واکنشش چیه

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2738

دوربین گوشی و یه جا مخفی میکنم بعد تو کیفم پول می زارم یا وسیله های خوشگلم و می زارم وقتی همه دعوتن تو اتاق تنها می زارم میرم بیرون اگه دزدی کرد فقط به خودش میگم یه بار دیگه این کار و کنی چنان آبروت و میبرم  که سر بلند نکنی و این بار اولت نیست چند بار به روش نیاوردم 

ولی به هیچکس نمیگم آبروی یه نفر و ریختن گناه بزرگی فقط یه درس بزرگی به خودش میدم    

ای بابا 😑یعنی چی زن گنده خجالت نمیکشه؟خب وقتی اومد خونتون از پیشش جم نخور بعد بهش یجوری بفهمون فهمی ...

دیروز میخواستم‌برم بازار رفتم دستشویی کیفمو گذاشتم رو فن کولر برگشتم کیفمو برداشتم‌با تاکسی رفتم رسیدم کرایه بدم دیدم کیف پولم نیست

مذهبی کله پنیری

نذا بیا خونتون 

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706