2737
2734

اسی ی کار کن

بگو خدایا برا دخترا فامیل خواستگار خیلی عالییی بیا

شک نکن برا خودت میاد با این اوضاع

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کاش میشد واقعا ناراحت بودم وسط غصه و ناامیدی گفتم بیا انقد دعاکردی همه فامیل سرو سامون ...

این نشون میده که چقدر دل پاکی داری خوشبحالت گلم واقعا خدا دوست داره که حرفاتو میشنوه استجابتت میکنه و مطمئن باش بهترینشو برات نصیب میکنه شک نکن عزیزم

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2731
منم چند روزه دارم دعا میکنم حقوقم افزایش پیدا کنه بعد هر روز درامد بابام بیشتر میشه 🤦‍♀️ منم چن ...

واقعا یجوری میشم   انقدر دعاکردم همه پسرای فامیل و دخترای فامیل رفتن من موندم

2738
  وای اینو بگم خودم ازحسودی میترکم بازخدا برااونا  میبره برعکس

اینم امتحان کن

تو که هر راهی و رفتی اینم روش

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
الان امید دادی؟  منم دارم دعا میکنم یکی بیاد خاستگاریم خیلیم دوسش دارم ینی میره خاستگاری یکی د ...

جنبه طنز داشت عزیزم تواوج ناامیدی دیدم تو طول دعاهام همه دخترپسرا ازدواج کردن اما خودم نه 

منکه نشد انشاالله شما بشه

2706